نخبگان جهان در مورد کریپتو چه فکر می کردند؟

  • 20 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 337 نفر
نخبگان جهان در مورد کریپتو چه فکر می کردند؟


نخبگان جهان در مورد کریپتو چه فکر می کردند؟

در یک ویدیوی کوین تلگراف، نخبگان جهان و برخی از معتقدان به ارزهای دیجیتال، برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد کریپتو دست به دست می‌شوند.

کوین تلگراف «Crypto Street» را معرفی می‌کند، مجموعه‌ای از مکالمات خودجوش با غریبه‌ها در خیابان برای آموزش، سرگرمی و بررسی دما در مورد رابطه جهان با رمزارزها.

قسمت اول از دروازه‌های مجمع جهانی اقتصاد (WEF) در داووس، سوئیس می‌آید. جوزف هال، خبرنگار کوین تلگراف، سعی کرد با نخبگان جهان صحبت کند، جایی که طرد، تمسخر و نادیده گرفته شد، قبل از اینکه در بین شرکت کنندگان WEF با معتقدان رمز ارز مواجه شد.

هال با پوشیدن یک سویشرت کوین تلگراف با بلندترین آرم بیت کوین (BTC)، از عابران خواست تا حدس بزنند که چه چیزی چاپ شده است. برخی از بازدیدکنندگان WEF از صحبت در مقابل دوربین خودداری کردند در حالی که برخی دیگر ادعای ناآگاهی داشتند.

هیور همچنین توضیح داد که تعداد بیشتری از روس‌ها با بیت کوین و ارزهای دیجیتال تراکنش می‌کنند که نشان دهنده محبوبیت فزاینده ارزهای دیجیتال در این کشور است. شرکت‌کنندگان در WEF از هند، جایی که آموزش کریپتو در بهترین حالت ضعیف است، توضیح دادند که «نسل جوان‌تر نسبت به بیت‌کوین و ارز دیجیتال کنجکاوتر هستند».

صندوق بین‌المللی پول با WEF دوست نزدیک است و به طور مداوم برای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی و همچنین انتقال ارزهای دیجیتال از بلاک چین‌های اثبات کار به بلاک چین‌های اثبات سهام کم‌مصرف انرژی فشار می‌آورد.

در نهایت، یک گلدن رتریور نیز وجود دارد که در مورد پیش‌بینی قیمت Dogecoin (DOGE) برای سال ۲۰۲۲، و اجرای آکاپلا از Nina Simone توسط خواننده مطرح، Evan Klassen، صحبت می‌کند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط