نامزد جمهوری خواه دوستدار بیت کوین

  • 14 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 488 نفر
نامزد جمهوری خواه دوستدار بیت کوین


نامزد جمهوری خواه دوستدار بیت کوین

در انتخابات میان دوره ای اوهایو در ماه نوامبر، یک جمهوری خواه دموکرات و مورد حمایت دونالد ترامپ حضور خواهند داشت که هر دو دوستدار صنعت کریپتو هستند.

جی دی ونس در انتخابات مقدماتی سنای جمهوری خواه اوهایو پیروز شد و او را به نامزد حزب جمهوری خواه در رقابت مورد انتظار سنا در برابر تیم رایان دموکرات تبدیل کرد. هر دو طرف در حال انتخاب نامزدهای دوستدار رمزنگاری هستند.

گاردین گزارش داد که ونس ممکن است روز سه‌شنبه با تایید آخرین لحظه از سوی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در ۲۳ آوریل، به پیروزی سوق داده شده باشد که به او کمک کرد تا جاش مندل، خزانه‌دار سابق ایالت را شکست دهد.

ونس و مندل هر دو حامی ارزهای دیجیتال هستند، مندل در توییت خود نوشت: “اوهایو باید یک ایالت طرفدار خدا، طرفدار خانواده و طرفدار بیت کوین باشد.”

به گفته CoinGecko، ونس دارایی بیت کوین (BTC) به ارزش ۲۵۰۰۰۰ دلار را افشا کرده است که در زمان نگارش این مقاله حدود ۶.۵ بیت کوین است. او همچنین توسط طرفدار بیت کوین و سرمایه گذار میلیاردر پیتر تیل از طریق Super PAC حمایت می شد. بلومبرگ در ۲۰ آوریل گزارش داد که Thiel 3.5 میلیون دلار به Protect Ohio Values ​​Super PAC اهدا کرده است.

در همین حال، تیم رایان، دموکرات، طرفدار قانونی است که به ساده‌سازی الزامات گزارش مالیات دارایی دیجیتال کمک می‌کند.

گزارشی از CNBC در روز سه‌شنبه نشان می‌دهد که چگونه سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال تأثیر قابل‌توجهی بر انتخابات میان‌دوره‌ای آتی که در ماه نوامبر برگزار می‌شود، دارند. به نظر می رسد بزرگترین آنها مدیر عامل و بنیانگذار صرافی رمزنگاری FTX Sam Bankman-Fried (SBF) باشد. SBF از زمان انتخابات ریاست جمهوری گذشته، زمانی که او دومین کمک مالی بزرگ به مبارزات انتخاباتی جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده بود، یک کمک کننده سیاسی برجسته بوده است.

SBF کمیته اقدام سیاسی دیگری (PAC) به نام PAC از آینده ما محافظت کنید، تشکیل داده است. از ۳۱ مارس بیش از ۱۴ میلیون دلار جمع آوری کرده است، و CNBC گزارش می دهد که می تواند به طور چشمگیری بر انتخابات آینده تأثیر بگذارد. همچنین GMI PAC و HODL PAC نیز وجود دارند که مجموعاً ۶.۳ میلیون دلار دارند و توسط سایر کارمندان FTX برای حمایت از نامزدهای میان دوره ای حمایت می شوند.

با این حال، کاندیداهایی که تصمیم به رد کمک مالی از PAC ها گرفته اند، ممکن است با تمام پول های رمزنگاری که در اطراف در حال پرواز است، مشکل داشته باشند

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط