میانگین گس فی اتریوم به ۱.۵۷ دلار کاهش می یابد

  • 12 تیر 1401
  • بروزرسانی: ۱۸ تیر ۱۴۰۱
  • 2 دقیقه
  • 305 نفر
میانگین گس فی اتریوم به 1.57 دلار کاهش می یابد


میانگین قیمت تراکنش (گس فی ) در بلاک چین اتریوم به ۱.۵۷ دلار کاهش یافته است که آخرین بار در دسامبر ۲۰۲۰ ثبت شده است.

گفته می شود بزرگترین مانع برای تسلط اصلی بر اکوسیستم اتریوم (ETH) تراکنش بسیار بالا یا هزینه های گس مورد نیاز برای تکمیل یک تراکنش است. از سوی دیگر، در حال حاضر، میانگین هزینه گس اتریوم به ۰.۰۰۱۵ ETH کاهش یافته است.

بر اساس داده‌های BitInfoCharts، میانگین گس فی مورد نیاز شبکه اتریوم در طول تقریباً دو سال بین ژانویه ۲۰۲۱ تا مه ۲۰۲۲ حدود ۴۰ دلار بوده است که رکورد ۱۹۶۶۳۸ دلار در ۱ می ۲۰۲۲ را شکست.

علاوه بر این کاهش ناگهانی در گس فی ها، کوین تلگراف روز شنبه گزارش داد که فروش روزانه NFT به پایین ترین سطح خود در یک سال گذشته رسیده است. اکوسیستم NFT که در ماه ژوئن بدترین عملکرد سال را به نمایش گذاشت، در مجموع فروش روزانه حدود ۱۹ هزار کاهش یافت، در حالی که ارزش کل تخمینی آن حدود ۱۳.۹ میلیون دلار بود.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، محدود کردن کل داده تماس تراکنش ها در بلوک را برای کاهش گس فی در شبکه ETH در نوامبر ۲۰۲۱، زمانی که بسیاری از سرمایه گذاران از هزینه های گاز بیش از حد شکایت داشتند، پیشنهاد کرد.

علاوه بر این، XCarnival، ارائه‌دهنده نقدینگی در اکوسیستم اتریوم، تنها یک روز پس از آسیب‌پذیری امنیتی که باعث از دست دادن ۳۰۸۷ ETH (تقریباً ۳.۸ میلیون دلار) شد، توانست ۱۴۶۷ اتر را بازیابی کند.

XCarnival در ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲ مورد حمله قرار گرفت و بخشی از پروتکل را به حالت تعلیق درآورد. مقامات XCarnival به مالک 0xb7CBB4d43F1e08327A90B32A8417688C9D0B800a 1500 ETH جایزه می دهند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط