ممنوعیت ارزدیجیتال برای مقامات فدرال رزرو

  • 30 بهمن 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 411 نفر
ممنوعیت ارزدیجیتال برای مقامات فدرال رزرو


ممنوعیت ارز دیجیتال برای مقامات فدرال رزرو

کمیته بازار آزاد فدرال یا FOMC قوانینی را تصویب کرده است که مقامات ارشد فدرال رزرو را از خرید و نگهداری ارزدیجیتال و سایر سرمایه گذاری ها منع می کند.

در اطلاعیه روز جمعه، FOMC گفت که از اول ماه مه، مقامات ارشد فدرال رزرو که قبلاً در این آژانس کار می کنند یک سال فرصت دارند تا «همه دارایی های غیرمجاز را از بین ببرند»، در حالی که مقامات جدید شش ماه فرصت دارند تا این کار را انجام دهند. قوانین جدید مشخص می کند که مقامات ارشد فدرال رزرو شامل معاونان اول و مدیران تحقیقاتی بانک رزرو، افسران کارکنان FOMC، مدیر و معاون حساب بازار باز سیستم، مدیران بخش هیئت مدیره که به طور منظم در جلسات کمیته شرکت می کنند، افرادی که توسط رئیس فدرال رزرو تعیین می شوند، و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال آنها عبارتند از:

«ممنوعیت خرید سهام انفرادی یا وجوه بخش. سرمایه گذاری در اوراق قرضه فردی، اوراق بهادار نمایندگی، ارزهای دیجیتال، کالاها یا ارزهای خارجی؛ انعقاد قراردادهای مشتقه؛ و شرکت در فروش کوتاه مدت یا خرید اوراق بهادار با حاشیه.”

بر اساس قوانین، از اول جولای، خرید و فروش اوراق بهادار با اخطار ۴۵ روزه، تایید قبلی و توافق برای نگهداری سرمایه گذاری حداقل به مدت یک سال مجاز خواهد بود. علاوه بر این، مقامات از خرید و فروش در «دوره‌های فشار شدید بازار مالی» منع می‌شوند. رؤسای بانک های مرکزی ۳۰ روز فرصت خواهند داشت تا تراکنش های اوراق بهادار را افشا کنند که «به سرعت» در وب سایت های فدرال رزرو مربوطه در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

در این اطلاعیه آمده است: “فدرال رزرو انتظار دارد که کارکنان اضافی پس از تکمیل بررسی و تجزیه و تحلیل بیشتر، مشمول تمام یا قسمتی از این قوانین شوند.”

FOMC به طور رسمی قوانین جدید جامعی را برای سرمایه گذاری و فعالیت تجاری تصویب می کند:

به گفته FOMC، تغییر در قوانین – برای اولین بار در اکتبر ۲۰۲۱ اعلام شد – برای “حمایت از اعتماد عمومی به بی طرفی و یکپارچگی کار کمیته با محافظت در برابر هرگونه تضاد منافع.” هیئت فدرال رزرو همچنین در مورد گنجاندن تغییرات در قوانین رفتاری در بانک های رزرو رأی خواهد داد.

بسیاری از قانونگذاران ایالات متحده با استناد به نگرانی های مشابه خواستار تصویب قانونی برای منع اعضای کنگره از مالکیت یا تجارت سهام شده اند. بر اساس قانون Stop Trading on Congressional Knowledge یا قانون سهام در سال ۲۰۱۲، قانونگذاران مجاز به خرید و تجارت سهام و سایر سرمایه گذاری ها در زمان مسئولیت هستند، اما همچنین موظف به افشای چنین اقداماتی هستند یا با مجازات های مالی مواجه می شوند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط