مقام SEC در دسامبر ۲۰۲۰  از ریپل شکایت کرد

  • 22 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 356 نفر
مقام SEC در دسامبر 2020  از ریپل شکایت کرد


مقام SEC در دسامبر 2020  از ریپل شکایت کرد

یک شرکت مبارزه با فساد که نبرد حقوقی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) با ریپل را دنبال می‌کند، می‌گوید شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد یکی از مقامات کلیدی SEC آگاهانه در جریان طرح دعوا تضاد منافع داشته است.

مقام SEC در دسامبر ۲۰۲۰ از ریپل به دلیل این ادعا که XRP به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده صادر شده است، شکایت کرد.

در یک بیانیه مطبوعاتی، Empower Oversight غیرانتفاعی می گوید که بیش از ۲۰۰ پرونده ایمیل را از طریق درخواست قانون آزادی اطلاعات دریافت کرده است که تضاد منافع در SEC، به ویژه در مورد ویلیام هینمن، مدیر سابق بخش مالی شرکت SEC را روشن می کند. .

طبق تفسیر سازمان از ایمیل‌ها، مقامات SEC به هینمن در مورد تضاد منافع به دلیل ارتباطش با سیمپسون تاچر هشدار داده بودند.

Simpson Thacher یک شرکت حقوقی است که اتریوم (ETH) را از طریق سازمانی به نام Enterprise Ethereum Alliance تبلیغ کرد و پس از طرح دعوی، کارفرمای Hinman شد.

“دفتر حقوقی SEC به ویلیام هینمن، مسئول سابق SEC هشدار داد که او منافع مالی مستقیمی در Simpson Thacher دارد، و بنابراین، او باید خود را از هر موضوعی که بر شرکت تأثیر می گذارد چشم پوشی کند. علاوه بر این، دفتر اخلاق صراحتاً به هینمن اعلام کرد که به هر دلیلی با سیمپسون تاچر در تماس نباشد. با این حال، هینمن با جاش بانی، یکی از شرکای سیمپسون تاچر، حداقل سه بار پس از آن هشدار ملاقات کرد.

هینمن همچنین با بنیانگذاران و سرمایه گذاران در اتریوم قبل از سخنرانی در حال حرکت در بازار که در سال ۲۰۱۸ ایراد کرد، با وجود مشارکت سیمپسون تاچر در Enterprise Ethereum Alliance، که به ترویج استفاده تجاری از اتریوم این سؤالاتی را ایجاد می کند که آیا هینمن به طور کامل نقش سیمپسون تاچر در اتریوم را از مقامات SEC Ethics فاش کرده است یا خیر و آیا آنها جلسات یا سخنرانی او را تأیید می کردند یا خیر.

Empower Oversight در دسامبر سال ۲۰۲۱ شکایتی علیه SEC تنظیم کرد و ادعا کرد که تضاد منافع ناشی از مشارکت هینمن با سیمپسون تاچر و Enterprise Ethereum Alliance است. در این شکایت آمده است که مارک برگر، رهبر بخش اجرای SEC و آغازگر اصلی شکایت علیه آزمایشگاه‌های ریپل، SEC را برای Simpson Thacher ترک کرد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط