معرفی زنجیره هوشمند بایننس کوین

  • 27 بهمن 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 507 نفر
معرفی زنجیره هوشمند بایننس کوین


معرفی زنجیره هوشمند بایننس کوین

زنجیره هوشمند بایننس به عنوان جایگزین اتریوم در زمان اوج تراکم شبکه و مسائل مربوط به هزینه گاز بسیار محبوب شد.

زنجیره هوشمند بایننس (BSC) اکوسیستم بلاک چین غیرمتمرکز روز سه شنبه اعلام کرد که زنجیره بایننس و زنجیره هوشمند بایننس در تلاشی برای منعکس کردن ارتباط خود با توکن بومی اکوسیستم بایننس کوین (BNB) تحت نام جدیدی به نام BNB Chain متحد می شوند.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی ارائه شده به کوین تلگراف، BNB اکنون مخفف “Build and Build” به جای مخفف Binance Coin است. با پشتیبانی BNB، زنجیره BNB قابلیت های پیشرفته ای را معرفی می کند و بر ساخت زیرساخت Web3 تمرکز می کند.

تحت چتر زنجیره ای BNB که به تازگی نامگذاری شده است، بخش حاکمیت زنجیره ای، زنجیره بایننس، که در آن شرط بندی و رای گیری اتفاق می افتد، تبدیل به BNB Beacon Chain شده است. در همین حال، زنجیره هوشمند بایننس که با ماشین مجازی اتریوم سازگار است و از چند زنجیره پشتیبانی می‌کند، به سادگی BNB Smart Chain نامیده می‌شود که همچنان به عنوان BSC کوتاه شده است.

زنجیره BNB تمام توسعه Web3 خود را تحت نظر MetaFi قرار می دهد که توسعه دهندگان و پروژه های متاورس را همراه با GameFi و SocialFi گرد هم می آورد. زنجیره BNB برنامه‌های کاربردی و ابزارهای توسعه‌دهنده را در مقیاس بزرگ به ارمغان می‌آورد در حالی که مجموعه اعتبارسنجی را از ۲۱ به ۴۱ با تمرکز بر مقیاس‌پذیری گسترش می‌دهد.

سامی کریم، هماهنگ کننده اکوسیستم در زنجیره BNB، به کوین تلگراف گفت:

«جامعه زنجیره ای BNB از بودجه ۱ میلیارد دلاری که قبلاً راه اندازی شده بود، بهره مند می شود و پشتیبانی مالی و عملیاتی دریافت می کند، و همچنین به متخصصان، مربیان و سرمایه گذاران برجسته صنعت معرفی می شود. این اکوسیستم طیف وسیعی از این برنامه‌ها را از رویدادها و کارگاه‌های آموزشی مستقیم تا هکاتون‌ها و جلسات حضوری به ارمغان می‌آورد.

زنجیره هوشمند بایننس در سپتامبر ۲۰۲۰ به عنوان جایگزینی برای بلاک چین اتریوم راه اندازی شد و از این پلتفرم در عملیات خود با هزینه تراکنش کمتر و زمان پردازش تقلید کرد. در یک بازه زمانی کوتاه، BSC به دلیل سهولت عملیات، قابلیت همکاری و هزینه کم، به یک انتخاب محبوب برای توسعه دهندگان مالی غیرمتمرکز (DeFi) و پروژه‌های توکن غیرقابل تعویض تبدیل شد. تغییر نام تجاری به عنوان ویژگی مرحله بعدی سفر است که DeFi و واقعیت مجازی را در متاورس ترکیب می کند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط