معامله گران اتریوم مجبور به تنظیم دوباره قیمت هستند

  • 31 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 327 نفر


معامله گران می گویند اتریوم برای بازیابی شتاب صعودی نیاز به بسته شدن ماهانه بالای ۲۲۵۰ دلار دارد، اما الگوی تحلیل تکنیکال نزولی در بازه زمانی هفتگی تهدید می کند که ابتدا قیمت اتریوم را به پایین ترین حد جدید برساند.

بازارهای ارزهای دیجیتال بی ثبات هستند و تعداد معدودی از معامله گران باتجربه بر این باورند که تا زمانی که بازارهای سهام به دنبال کاهش های جدید هستند، روند نزولی ادامه خواهد داشت.

اکثر سرمایه گذاران موافق هستند که کریپتو در حال حاضر در بازار نزولی قرار دارد و قیمت فعلی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) نشان می دهد که تسلیم شدن و تثبیت راه های دوری است.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که اتر همچنان در تلاش است تا سطح ۲۰۰۰ دلار را به عنوان پشتیبانی بازپس گیرد و این منطقه از فوریه ۲۰۲۱ حمایت و مقاومت قابل توجهی داشته است.

اتریوم نیاز به بسته شدن ماهانه بالای ۲۲۵۰ دلار دارد

تحلیلگر بازار و کاربر مستعار توییتر Rekt Capital که نمودار زیر را منتشر کرد که نشان می دهد منطقه نزدیک به ۲۲۶۹ دلار یک سطح کلیدی است، بینش در مورد سطح پشتیبانی اصلی که اتر باید در نزدیکی ماهانه پاک شود تا دوباره چشم انداز صعودی را به دست آورد، مورد بررسی قرار گرفت.

Rekt Capital گفت،

«ETH به سمت سطح کلیدی ۲۲۵۰ دلار نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شود. سوال اصلی این است که آیا این سطح ماهانه پس از رسیدن به مقاومت جدید تغییر خواهد کرد.

هدف معامله گران ۱۶۵۰ دلار است

احتمال شکست از سطح پشتیبانی فعلی در نمودار زیر که توسط معامله‌گر رمزارز و کاربر مستعار توییتر کریپتو تونی ارسال شده است، نشان داده شده است.

ساختار سر و شانه های اتر کامل شده است

یک علامت بالقوه نزولی با تکمیل یک الگوی سر و شانه در نمودار هفتگی ظاهر شد، نکته ای که در نمودار زیر که توسط CryptoCharts ارسال شده برجسته شده است.

کریپتوچارتز گفت،

با بازار کریپتوهای جانبی اخیر، ما به وضوح می توانیم آن را به گونه ای تشخیص دهیم که گویی یک جهش یا شکست در پشتیبانی برجسته شده است. در این بازه زمانی کوتاه‌مدت، من به دقت زیر نظر خواهم داشت تا دلیل شکست را پیدا کنم، یا شکست برگشتی در پشتیبانی فعلی، قیمت را به سمت حمایت بعدی نزدیک به ۱۳۰۰ دلار سوق خواهد داد. هر بازگشتی به سمت ۲۴۵۰ دلار ادامه خواهد یافت.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط