مدیر دارایی سوئیس مذاکرات کمک مالی ترا را رد کرد

  • 23 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 360 نفر
مدیر دارایی سوئیس مذاکرات کمک مالی ترا را رد کرد


مدیر دارایی سوئیس مذاکرات کمک مالی ترا را رد کرد

سرمایه گذاری GAM گزارش های اخبار جعلی را که روز جمعه منتشر شد مبنی بر اینکه مدیر دارایی سوئیس حدود ۳ میلیارد دلار برای کمک به بازیابی اکوسیستم Terra سرمایه گذاری خواهد کرد، از جمله LUNA و استیبل کوین TrueUSD (UST) را رد کرد.

در بیانیه‌ای که روز پنجشنبه منتشر شد، این شرکت در حال مذاکره با آزمایشگاه‌های Terraform برای کمک به تلاش‌های بازیابی است، پس از اینکه استیبل کوین الگوریتمی ترا UST ارزش ۱ دلاری خود را از دست داد – که باعث سقوط فاجعه‌بار پروتکل بلاک چین تحسین‌شده شد، که به یکی از عزیزان امور مالی غیرمتمرکز تبدیل شده بود.

کوین تلگراف با GAM Investments تأیید کرده است که این بیانیه مطبوعاتی ساختگی است – با چارلز نیلور، رئیس ارتباطات و روابط سرمایه‌گذار، این انتشار را به طور قاطعانه به عنوان اخبار جعلی برچسب‌گذاری کرده است – که حتی شامل نقل قول‌های جعلی از مدیرعامل GAM، پیتر ساندرسون می‌شود.

شکست مداوم LUNA/UST نقطه کانونی فضای ارزهای دیجیتال این هفته بوده است – با فروپاشی اکوسیستم Terra که در بازارها طنین انداز شده است. پروتکل های DeFi که به UST گره خورده بودند تا ۸۰ درصد زیان دیدند، در حالی که ذخایر بیت کوین (BTC) تحت حمایت UST نیز مجبور به فروش شدند که باعث شد قیمت بیت کوین تا ۲۴۰۰۰ دلار قبل از بازیابی کاهش یابد.

بنیانگذار Terra، Do Kwon و تیمش یک استراتژی بازیابی پیشنهادی برای اکوسیستم LUNA در اواسط هفته منتشر کردند که شامل سوزاندن ۱.۴ میلیارد دلار آمریکا و در نظر گرفتن ۲۴۰ میلیون توکن LUNA در تلاش برای جلوگیری از کاهش ارزش ۱ دلار آمریکا بود.

یک روز بعد، اعتبارسنجی‌های LUNA تصمیم گرفتند که شبکه را آفلاین کنند زیرا نوسانات جفت LUNA/UST پتانسیل حملات حکومتی بیشتر را فراهم می‌کرد. صرافی ارزهای دیجیتال بایننس تصمیم گرفت LUNA/BUSD و UST/BUSD را در پلتفرم معاملات نقطه ای خود پس از توقف بلاک چین Terra به حالت تعلیق درآورد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط