مدیریت ARK روی قیمت بیت کوین سرمایه گذاری می کند

  • 14 تیر 1401
  • بروزرسانی: ۱۸ تیر ۱۴۰۱
  • 3 دقیقه
  • 323 نفر


به گفته مدیریت سرمایه گذاری ARK، بیت کوین (BTC) علیرغم اینکه زیر ۲۰۰۰۰ دلار باقی مانده است، چشم انداز “خنثی تا مثبت” دارد.

غول مدیریت دارایی آمریکا در آخرین گزارش ماهانه بیت کوین خود نشانه هایی را نشان داد که قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح خود نزدیک شده است.

“ما منتظر سیگنال های تسلیم بیشتری هستیم”

یکی از سرسخت ترین حامیان بیت کوین، ARK و مدیرعامل، کتی وود، در معرض قرار گرفتن در معرض BTC قرار گرفته است، زیرا بازار همچنان از بالاترین سطح خود در حال سقوط است.

آخرین نسخه ماهانه بیت کوین این اعتقاد را تأیید می کند، وود، تحلیلگران و همکار تحقیقاتی دیوید پوئل پیشنهاد می کنند که قبل از معکوس شدن BTC/USD، زمین کمی باقی مانده است که باید پوشش داده شود.

بیت کوین با کاهش ۷۰ درصدی نسبت به بالاترین حد خود، در برخی از مهمترین سطوح یا کمتر از آن معامله می شود: میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای، مبنای هزینه عمومی بازار (قیمت واقعی)، پایه های هزینه در بلندمدت. (LTH) و دارندگان کوتاه مدت (STH) و اوج آن در سال ۲۰۱۷،” در این گزارش آمده است.

تجارت زیر این سطوح غیرمعمول است و شرایط فروش فوق العاده را نشان می دهد. تنها چهار بار در تاریخ بیت کوین نسبت به این میانگین ها کمتر از سطح قیمت معامله شده است.

به این ترتیب، اگر تاریخ راهنما باشد، بیشتر ضررها باید قبلاً آمده باشد. در میان شاخص‌هایی که هنوز شاهد پایین‌ترین حد مطلق نبوده‌ایم، نسبت MVRV – نسبت سقف تحقق یافته و مبنای هزینه‌های موجود برای مدت‌های مختلف نگهداری می‌شود.

“این شرط برآورده نشده است، که نشان دهنده احتمال وقوع نزولی بیشتر است.”

با این حال، به طور کلی، وود به طور خاص دلیل چندانی برای نگرانی نمی بیند زیرا بازارهای بیت کوین با طوفان کلان با ابعاد تاریخی قابل توجه روبرو می شوند.

در آخرین نسخه پادکست ARK، “In the Know” که در ۱ ژوئیه منتشر شد، او نگرش این شرکت به BTC را در کل “خنثی تا مثبت” توصیف کرد.

ما منتظر چند سیگنال تسلیم شدن هستیم و البته زمان در بخش سیستمی در اینجا نشان خواهد داد. وود گفت: ما در چند روز گذشته سیگنال استرس دیگری نشنیده ایم، بنابراین این نیز خوب است.

کاهش قیمت همچنان ادامه دارد

موضع ARK در عین حال منعکس کننده موضع مفسران مختلف بازار است.

همانطور که کوین تلگراف به گزارش خود ادامه می دهد، اجماع در حدود ۱۶۰۰۰ دلار کاهش یافته است، با اکثریت شاخص های زنجیره ای که قبلاً به ندرت یا هرگز در پایین ترین سطح قرار دارند.

از لحاظ تاریخی، MA 200 هفته ای به عنوان یک شاخص پایین برای BTC شناخته شده است. در این چرخه، ممکن است همه چیز کمی متفاوت باشد.» تاجر و تحلیلگر محبوب Rekt Capital در اواخر هفته گذشته به دنبال کنندگان توییتر گفت و موضوع مورد بحث توسط ARK را ادامه داد.

به جای اینکه BTC دلار در ۲۰۰MA پایین بیاید، ممکن است یک محدوده ماکرو زیر آن تشکیل شود. هر چیزی کمتر از ۲۰۰MA احتمالا نشان دهنده اوج فرصت است.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که MA 200 هفته‌ای در حال حاضر کمی بالاتر از ۲۲۵۵۰ دلار است و هرگز از افزایش خود متوقف نشده است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط