متا شروع به آزمایش NFT در استوری اینستاگرام با Spark AR کرد

  • 2 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 334 نفر
متا شروع به آزمایش NFT در استوری اینستاگرام با Spark AR کرد


متا شروع به آزمایش NFT در استوری اینستاگرام با Spark AR کرد

بنیانگذار اینستاگرام، متا، چهارشنبه اعلام کرد که آزمایش NFT ها را در استوری اینستاگرام با استفاده از پلتفرم واقعیت افزوده Spark AR آغاز خواهد کرد.

مدیرعامل مارک زاکربرگ درباره این خبر گفت: “ما در حال گسترش آزمایش خود هستیم تا سازندگان بیشتری در سراسر جهان بتوانند NFT های خود را در اینستاگرام نمایش دهند.” این شرکت همچنین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «سازندگان و مجموعه‌داران می‌توانند مجموعه‌های دیجیتالی خود را در فیس‌بوک و اینستاگرام به اشتراک بگذارند.»

زاکربرگ همچنین تأیید کرد که فیس بوک در آینده از NFT ها پشتیبانی می کند:

ما به زودی این ویژگی را به فیس بوک نیز خواهیم آورد — با شروع گروه کوچکی از سازندگان آمریکایی — تا افراد بتوانند در اینستاگرام و فیس بوک پست های متقابل ارسال کنند. همچنین به زودی NFT ها را در استوری های اینستاگرام با SparkAR آزمایش خواهیم کرد.

در ماه مه، متا کلکسیون های دیجیتالی را منتشر کرد که توسط این شرکت به عنوان “روشی کاملاً جدید برای مصرف کنندگان و سازندگان برای به اشتراک گذاری NFT ها در اینستاگرام” توصیف شده است.

اوایل این هفته، متا همچنین اعلام کرد که با دیگر شرکت‌های فناوری برای ایجاد یک بدنه استاندارد متاورس خواهد پیوست. این گروه قصد دارد نسخه بعدی وب را بسازد و یک ویژگی مشترک برای Web3 و Metaverse ایجاد کند. برخی از شرکت هایی که به این طرح پیوستند عبارتند از Adobe، Epic Games، Microsoft، Nvidia و Qualcomm.

متا تنها شرکتی نیست که به دنبال ادغام NFT است. این شبکه اجتماعی رقیب توییتر را دنبال کرد که NFT ها را در ماه ژانویه به پلتفرم خود آورد. پشتیبانی از NFT توییتر به کاربران این امکان را می‌دهد تا کیف پول‌های مبتنی بر اتریوم را به حساب‌های خود پیوند دهند و هنر NFT خود را به عنوان عکس نمایه نمایش دهند. eBay اخیراً بازار NFT مبتنی بر اتریوم KnownOrigin را خریداری کرد و نفوذ خود را به وب ۳ گسترش داد. حتی شرکت‌های موجود DeFi مانند Uniswap با خرید اخیر Genie، تجمیع‌کننده NFT، شروع به حرکت به سمت بازارهای NFT و metaverse کرده‌اند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط