قیمت Shiba Inu در یک روز ۳۵٪ افزایش یافت

  • 24 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 460 نفر


قیمت‌های Shiba Inu (SHIB) در ۱۲ آوریل به محض عرضه در Robinhood، یک پلتفرم معاملاتی بدون کمیسیون مستقر در ایالات متحده، افزایش یافت.

قیمت SHIB با بیش از ۳۵ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۳ رسید، که بالاترین سطح آن در تقریباً دو ماه گذشته است، قبل از اینکه برخی افزایش ها را کاهش دهد. با این وجود، SHIB همچنان در مسیر ثبت بهترین عملکرد روزانه خود از ۶ فوریه بود که نزدیک به ۲۷ درصد افزایش یافت.

درآمدهای بالای ارزهای دیجیتال قبل از فهرست Shiba Inu است

رابین‌هود از زمان شروع همه‌گیری در مارس ۲۰۲۰ به عنوان راهی برای سرمایه‌گذاران روزمره ظاهر شد. سال گذشته، کارگزاری خرده‌فروشی ۱۰ میلیون حساب سرمایه‌گذاری شده را به پلتفرم خود اضافه کرد که بیش از نیمی از ثبت‌نام‌های جدید از سوی سرمایه‌گذاران برای اولین بار انجام می‌شد. .

با این حال، زیان خالص ۴۲۳ میلیون دلاری را در درآمدهای سه ماهه چهارم خود در سال ۲۰۲۱ گزارش کرد و اشاره کرد که منبع اصلی درآمد آن (پرداخت برای جریان سفارش) در مقایسه با ۲۶۷ میلیون دلار در سه ماهه مشابه سال قبل، ۲۶۳ میلیون دلار بوده است.

در همین حال، درآمدهای حاصل از تجارت ارزهای دیجیتال در همان دوره بیش از ۳۰۰ درصد افزایش یافت و رابینهود را در مسیر معرفی خدمات مرتبط با رمزنگاری بیشتر در سال ۲۰۲۲ قرار داد، از جمله کیف پول و افزودن آلت کوین‌ها و توکن‌های میم به پلتفرم کارگزاری خود.

دیوید گوخشتاین، بنیانگذار Gokhshtein Media، افزودن SHIB به Robinhood را “یک چیز عالی” برای فضای رمزنگاری دانست و خاطرنشان کرد که این ارز دیجیتال می‌تواند به سوق دادن کاربران بیشتر به سوی دیگر سکه‌های برتر مانند بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) کمک کند. .

آینده شیبا اینو چیست؟

داده‌های IntoTheBlock نشان می‌دهد وقایعی که منجر به تجمع عظیم درون روزی شیبا اینو شد، شامل دوره‌ای از انباشت قوی نیز می‌شود.

پلتفرم تحلیلی خاطرنشان کرد که نشانی نگهدارنده SHIB برای بیش از یک سال، موجودی آنها را در ۳۰ روز گذشته افزایش داده است. در نتیجه، این “هدلرها” اکنون بر ۲.۸۲ درصد از عرضه خالص SHIB در گردش کنترل دارند.

با این حال، از دیدگاه فنی، شیبا اینو همچنان با تهدیدات ناشی از الگوی تداوم نزولی غالب خود مواجه است.

شایان ذکر است، SHIB از اواخر دسامبر ۲۰۲۱ در داخل یک مثلث به اصطلاح متقارن تثبیت شده است. این الگو پس از کاهش نزدیک به ۷۰ درصدی نسبت به بالاترین رقم اکتبر ۲۰۲۱، یعنی ۰.۰۰۰۰۸۸۹۴ دلار، شکل گرفت.

به عنوان یک قانون کلی معاملات فنی، SHIB اکنون باید به زیر مثلث خود برسد تا روند نزولی خود را از سر بگیرد.

اگر SHIB به زیر خط روند پایین مثلث بیفتد، هدف نزولی بعدی آن در طولی برابر با حداکثر فاصله بین خط روند بالا و پایین الگو، زمانی که از نقطه شکست اندازه گیری می شود، خواهد بود.

این سناریوی نزولی هدف شیبا اینو را زیر ۰.۰۰۰۰۱۲۰۰ دلار قرار می‌دهد که بیش از ۵۰ درصد از قیمت ۱۲ آوریل کاهش یافته است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط