قیمت APE در عرض سه روز ۵۵٪ افزایش یافت

  • 31 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 463 نفر


قیمت ApeCoin (APE) به دلیل پیش‌بینی‌ها مبنی بر تبدیل شدن به یک توکن پرداخت واقعی در فروش زمین متاورس آینده، افزایش یافته است.

قیمت APE نزدیک به ۲۸ درصد در یک روز افزایش یافت و در ۲۰ آوریل به بیش از ۱۷ دلار در هر توکن رسید. این رالی بخشی از بازگشت از پایین ترین سطح سه روزه زیر ۱۱ دلار بود که منجر به افزایش ۵۵ درصدی شد.

ایردراپ زمینی BAYC

شایعه‌ای که از ۱۸ آوریل در سراسر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی منتشر شد، حاکی از آن بود که دارندگان NFT‌های Bored Ape Yacht Club (BAYC) و Mutant Ape Yacht Club (MAYC) NFT ممکن است زمین‌های مجازی را در پلتفرم متاورس موردانتظار «Otherside» آزمایشگاه یوگا دریافت کنند.

دیگری یک بازی MMORPG خواهد بود که در آن بازیکنان می توانند NFT های خود را به عنوان آواتار یا شخصیت بومی استفاده کنند. یک افشاگر سرمایه‌گذار نشان داد که آزمایشگاه‌های یوگا انتظار دارند با فروش زمین‌های مجازی، ۱۷۸ میلیون دلار درآمد کسب کنند، و APE به عنوان توکن واقعی برای پردازش این خریدها عمل می‌کند.

برخی از مالکان BAYC NFT ادعا کردند که آزمایشگاه های یوگا زمین های مجازی Otherside را از طریق یک حراج هلندی به فروش خواهند رساند. با انجام این کار، شرکت می تواند حداقل پیشنهاد را ۶۰۰ APE، حدود ۱۰۷۰۰ دلار به قیمت امروز تعیین کند.

با توجه به این مورد استفاده بالقوه، تقاضا برای ApeCoin ممکن است بیشتر شود، که می تواند تا حدی حرکت صعودی APE را در سه روز گذشته توضیح دهد.

APE در حال شکست صعودی است

در آخرین دوره خرید در بازار نقطه ای APE، جفت APE/USD از الگوی کلاسیک ادامه روند صعودی خارج شد.

همانطور که کوین تلگراف قبلاً گزارش داد، شکستن بالاتر از به اصطلاح “پرچم گاو نر” با حجم های تعیین کننده می تواند ApeCoin را در چند ماه آینده به بالای ۴۰ دلار برساند.

در همین حال، اگر الگوی فنی به جای یک “مثلث متقارن” مشخص شود، طبق تنظیمات زیر، هدف صعودی APE نزدیک به ۲۲ دلار خواهد بود.

ApeCoin اکنون خط فیب ۰.۲۳۶ (~ ۱۶ دلار) نمودار اصلاحی فیبوناچی را هدف قرار داده است که از ۴۱ دلار نوسان به پایین ۸.۵۰ دلار کشیده شده است، به عنوان مقاومت موقت خود. عقب نشینی از سقف قیمت مذکور، خطر فرستادن APE را به سمت بالای مثلث نزدیک به ۱۲.۵۰ دلار خواهد داشت.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط