قیمت Aave ممکن است ۲۵ درصد کاهش یابد!

  • 28 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 438 نفر


روند صعودی در قیمت Aave (AAVE) شبیه مرحله اولیه یک الگو است که می تواند به عنوان معکوس حرکت نزولی سنتی تعبیر شود.

آیا قیمت AAVE به ۷۰ دلار کاهش می یابد؟

این الگو که “الگوی گوه افزایشی” نامیده می شود، توسط دو خط روند که با افزایش قیمت همگرا می شوند، تعریف می شود. هنگامی که بازه تعریف شده به پایان می رسد، حجم معاملات کاهش می یابد و مدل تکمیل می شود اگر سرمایه گذاران به اندازه کافی به افزایش اعتقاد نداشته باشند، زمانی که خرید اضافی برای ادامه حرکت صعودی مورد نیاز است.

بنابراین، الگوی گوه نزولی معمولاً زمانی نقطه‌گذاری می‌شود که قیمت به زیر خط روند پایین‌تر الگو می‌رسد. میزان کاهش در اینجا حداکثر فاصله بین خط روند بالا و پایین خواهد بود.

با یافتن خریدارانی در حدود ۶۱.۵ دلار در ۱۲ می، AAVE حرکت صعودی شدیدی را به بالای ۹۳.۵۰ دلار در ۱۷ می انجام داد. اگر شکست قطعی وجود داشته باشد، AAVE حدود ۲۷ دلار کاهش می یابد، حداکثر ارتفاع گوه، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

اگر این مدل با قیمت AAVE کار کند، باید به ۷۰ دلار کاهش یابد که حدود ۲۵ درصد از قیمت فعلی ۸۹.۲۰ دلار کاهش می یابد.

باد بازار خرس ادامه دارد

روند نزولی قیمت AAVE پس از ادامه همبستگی قوی بازار کریپتو با بازارهای سهام ایالات متحده رخ داد.

همبستگی روزانه بین سهام AAVE و سهام‌های Nasdaq 100 که از نظر فناوری سنگین هستند تا ۱۷ می روی ۰.۹۱ باقی ماند که نشان می‌دهد دو بازار تقریباً یکسان حرکت می‌کنند.

روندهای همزمان به دلیل سیاست های پولی جنگ طلبانه فدرال رزرو، از جمله افزایش ۰.۵ درصدی اخیر در نرخ های بهره معیار در برابر افزایش تورم، در حال تبدیل شدن به واقعیت هستند.

همچنان که کارشناسان وال استریت نسبت به رکود قریب الوقوع هشدار می دهند، نگرانی از فروش ادامه دارد.

به گفته لوید بلنکفین، مدیرعامل سابق گلدمن ساکس، نرخ های بهره بالا، همراه با مشکلات زنجیره تامین، قرنطینه های جدید در چین و جنگ در اوکراین، می تواند تورم را بالا نگه دارد. ترکیب پایدار این عوامل می تواند باعث شود فدرال رزرو به سیاست های جنگ طلبانه خود ادامه دهد که تأثیر آن منجر به کاهش رشد اقتصادی ایالات متحده خواهد شد.

به طور مشابه، مایکل جی. ویلسون، استراتژیست ارشد سهام ایالات متحده و مدیر ارشد سرمایه گذاری در مورگان استنلی، هنگام پیش بینی کاهش ۱۵ درصدی شاخص S&P 500 در مورد همین کاتالیزورها صحبت کرد. AAVE همچنان در خطر انجام حرکات نزولی مشابه بازار ارزهای دیجیتال است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط