قیمت هش استخراج بیت کوین به پایین ترین حد در چند سال اخیر رسید

  • 21 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 269 نفر
قیمت هش استخراج بیت کوین به پایین ترین حد در چند سال اخیر رسید


با افزایش نرخ هش و هزینه های انرژی، استخراج بیت کوین سود کمتری پیدا می کند و تجهیزات مقرون به صرفه تر می شوند که بر شرکت های استخراج تاثیر می گذارد.

در دهه آینده روزهای بسیار دیگری مانند این وجود خواهد داشت. زمانی باید انتظار داشت که جهان با یک ارز ذخیره جهانی جدید آشنا شود که برای انسان عادی کاملاً بیگانه است. راه رسیدن به استاندارد بیت کوین بسیار پر دست انداز خواهد بود.

با این گفته، فکر کردم توجه شما را به قیمت هش فعلی جلب کنم، قیمتی که به پایین ترین حد خود از نوامبر ۲۰۲۰ رسیده است، زمانی که بیت کوین حدود ۱۵۰۰۰ دلار معامله می شد و نرخ هش حدود ۱۰۰ اگزاهش کمتر بود. ما چند هفته پیش به شما هشدار دادیم که اوج افزایش قیمت انرژی، افزایش سختی ماینینگ و رکود قیمت بیت کوین منجر به استرس در بازار استخراج بیت کوین می شود. خب، امروز ما خود را در محیطی می‌بینیم که به نظر می‌رسد قیمت‌های انرژی در تابستان افزایش می‌یابد، دشواری همچنان بالا می‌رود و قیمت بیت‌کوین در حال سقوط است (و ممکن است به کاهش خود ادامه دهد). این امر می تواند باعث ایجاد آشفتگی در بخش ماینینگ شود.

اگر این اقدام قیمتی شما را می‌ترساند، باید یک نفس عمیق بکشید و ابزار اساسی که بیت‌کوین در جهان فراهم می‌کند را به خود یادآوری کنید. بیت کوین یک سیستم نقدی توزیع شده و همتا به همتا با عرضه ثابت ۲۱ میلیون است که به افراد در سراسر جهان یک سیستم پولی را ارائه می دهد که کاملاً از سیستم انگلی که کاملاً به بدهی ارزان قیمت و توانایی ضربه زدن به آن وابسته است جدا شده است. می تواند در جاده با وجود پتانسیل رکود تورمی که به اقتصاد ایالات متحده و فدرال رزرو کاملاً از مهمات خارج شده است، این راه رو به پایان است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط