قیمت دوج کوین می‌تواند در ماه جولای ۲۰ درصد افزایش یابد

  • 6 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 365 نفر


به نظر می رسد دوج کوین (DOGE) با وجود بازار نزولی ارزهای دیجیتال، آماده است تا حرکت بازگشت خود را گسترش دهد و افزایش یاید.

۷۹% احتمال دارد دوج کوین حرکت برگشتی خود را تمدید کند

به نظر می‌رسد قیمت DOGE از ۱۱ مه به پایین‌ترین حد خود (BARR) رسیده است، یک الگوی فنی که به تغییر روند طولانی در بازار نزولی اشاره دارد. از سه مرحله موفق تشکیل شده است: Lead-In، Bump و Run.

در فاز Lead-In، قیمت در محدوده‌ای باریک و جانبی تثبیت می‌شود، که نشان‌دهنده تعارض موقت میان سرمایه‌گذاران است.

این به دنبال فاز Bump است، که در آن قیمت کاهش می یابد و به شدت بهبود می یابد، که منجر به شکست قیمت می شود، که توسط فاز Run تعریف می شود.

به نظر می‌رسد که Dogecoin در فاز Bump قرار دارد در حالی که به یک شکست بالاتر از مقاومت خط روند نزولی پایین BARR چشم دوخته است. فرض کنید DOGE بالاتر از سقف قیمت گفته شده بشکند. سپس، به عنوان یک قاعده تحلیل تکنیکال، نگاهی به سطح مبدأ BARR دارد.

این باعث می‌شود قیمت DOGE به ۰.۰۹۴۱ دلار برسد، که بیش از ۲۰ درصد نسبت به قیمت در ۲۷ ژوئن افزایش یافته است. مشخصاً، هدف صعودی نیز با میانگین متحرک نمایی ۵۰ هفته‌ای توکن (EMA 50 هفته ای؛ خط آبی در نمودار زیر) همزمان است. .

طبق گزارش توماس بولکوفسکی، سرمایه‌گذار کهنه‌کار، پایین‌ترین BARR به هدف سود ۷۹ درصدی خود رسیده است. نکته جالب این است که مرحله شکست الگو معمولاً به طور متوسط ​​۵۵٪ افزایش می یابد، به این معنی که پتانسیل DOGE برای رسیدن به ۰.۱۲۳ دلار روی کارت ها باقی می ماند.

قیمت DOGE در حال کاهش است؟

صعود دوج کوین به ۰.۰۹۴۱ دلار ممکن است به دلیل وجود عوامل فنی و اساسی از روند نزولی خود فرار نکند.

ریسک‌های قیمتی DOGE با روند صعودی به دام گاو نر می‌افتد (در ۹ روز گذشته تقریباً ۶۰ درصد افزایش یافته است). نکته قابل توجه، سوگیری نزولی کوین به دلیل افزایش الگوی گوه در نمودارهای بازه زمانی پایین‌تر آن ظاهر می‌شود.

به طور جزئی، DOGE در محدوده ای که توسط دو خط روند صعودی و انقباضی تعریف شده است، در یک روند صعودی بوده است، بنابراین یک گوه افزایشی ایجاد می کند.

به عنوان یک قاعده، این تنظیمات فنی منجر به یک معکوس نزولی می شود که زمانی تایید می شود که قیمت به زیر خط روند گوه می شکند. قیمت می تواند به اندازه حداکثر فاصله بین خط روند بالایی و پایینی گوه کاهش یابد.

نقاط شکست بالقوه گوه در حال افزایش DOGE در محدوده ۰.۰۷-۰.۰۸ دلار قرار دارد. بنابراین، اگر شکست گوه همانطور که در نظر گرفته شده باشد، توکن می تواند به سمت منطقه ۰.۰۵-۰.۰۶ دلار سقوط کند، که ۱۵ تا ۲۵ درصد از سطح قیمت فعلی کاهش می یابد.

اصول اساسی، از جمله افزایش نرخ بهره فدرال رزرو و کاهش ترازنامه ۹ تریلیون دلاری آن، از چشم انداز نزولی فنی در کوتاه مدت تا میان مدت حمایت می کند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط