قیمت توکن THORChain 16 درصد افزایش یافت

  • 3 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 4 دقیقه
  • 279 نفر
قیمت توکن THORChain 16 درصد افزایش یافت


قیمت توکن THORChain 16 درصد افزایش یافت

پس از چهار سال انتظار، شبکه اصلی THORChain “دستیابی به یک پروتکل کاملاً کاربردی و غنی از ویژگی ها با یک اکوسیستم بزرگ و جامعه قوی را نشان می دهد.”

قیمت توکن RUNE THORChain از زمانی که پروژه راه اندازی رسمی شبکه اصلی خود را در روز چهارشنبه اعلام کرد، ۱۶ درصد افزایش یافته است.

این تیم راه‌اندازی شبکه اصلی را در روز چهارشنبه و در کنار راه‌اندازی یک کمپین Rune in a Million در Binance اعلام کرد که در مجموع شامل یک میلیون دلار پاداش RUNE برای کاربران صرافی است.

این اعلامیه با افزایش ۱۶ درصدی برای RUNE به ۲.۱۸ دلار در زمان نگارش دنبال شد و قیمت ۳۱.۶ درصد در طول هفت روز گذشته افزایش یافته است. این افزایش، تسکین مورد نیاز را برای RUNE فراهم کرده است، اگرچه قیمت هنوز از ۳.۲۱ دلار در ابتدای ژوئن ۳۱ درصد کاهش یافته است.

THORChain یک شبکه تبادل زنجیره ای و اثبات اوراق قرضه است که به کاربران امکان می دهد دارایی ها را با استخرهای نقدینگی در شبکه های مختلف مانند بایننس، اتریوم، دوج کوین و بیت کوین مبادله کنند. صرافی همچنین از تجارت دارایی های مصنوعی (مشتقات توکن شده که ارزش دارایی های دیگر را تقلید می کند) پشتیبانی می کند.

طبق این پروژه، بیش از ۳.۷ میلیارد دلار مبادلات داخلی زنجیره ای را پردازش کرده است و تقریباً ۲۹۹.۷ میلیون دلار ارزش کل قفل شده (TVL) دارد.

Mainnet نشان دهنده دستیابی به یک پروتکل کاملاً کاربردی و غنی از ویژگی ها با یک اکوسیستم بزرگ و جامعه قوی است. مدت زیادی است که می گذرد و جامعه در مورد این نقطه عطف مهم بسیار هیجان زده است.

این پروژه در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شد و THORChain در حال انتقال از نسخه بتا خود به نام “شبکه چند زنجیره ای” است که در آوریل ۲۰۲۱ فعال شد. این موضوع در گذشته موضوع هک های چند میلیون دلاری بود.

این تیم خاطرنشان می کند که طی چهار سال گذشته از یک پروژه کاملاً متمرکز به پروژه ای مبتنی بر جامعه که “شبکه آن تنها توسط ۱۰۰ گره غیرمتمرکز کنترل می شود” تغییر کرده است.

قبل از راه‌اندازی بلاک چین، THORChain در ابتدا با دو نوع توکن خود روی بایننس چین و اتریوم راه‌اندازی کرد و این تیم نگرانی‌های خود را در مورد ویژگی‌های برش این دو دارایی در گذشته و همچنین تقسیم بازارهای تجاری برای این دارایی ابراز کرده بود.

به عنوان بخشی از راه‌اندازی شبکه اصلی، THORChain امیدوار است که این دو نوع RUNE را طی شش ماه آینده به عنوان بخشی از یک فشار برای فاز جدید و کاملاً بومی و یکپارچه توکن، از بین ببرد. تیم اعلام کرد که این به کیف پول‌های بیشتری کمک می‌کند تا از دارایی پشتیبانی کنند.

در حرکت رو به جلو، تیم اعلام کرد که روی توسعه یک رکورد طراحی معماری (ADR) برای پیگیری تغییرات شبکه و فرآیند حاکمیت کار خواهد کرد. همچنین به دنبال ایجاد یکپارچه‌سازی‌های زنجیره‌ای جدید، ادغام کیف پول، پیاده‌سازی جمع‌آوری‌کننده و ویژگی بازدهی یک‌طرفه خواهد بود. تمرکززدایی بیشتر نیز به عنوان یک هدف کلیدی در نظر گرفته شده است.

نقاط ضعف متمرکز باید حذف شوند زیرا خطری برای آینده شبکه هستند. بزرگترین نقطه متمرکز باقی مانده مدیریت خزانه داری است. این تیم نوشت: وزارت خزانه داری قصد دارد به زودی کنترل کامل را به جامعه واگذار کند.

رالی RUNE در این هفته به دنبال افزایش شدید توکن‌های مالی غیرمتمرکز بومی (DeFi) از پلتفرم‌های رقیب مانند پلتفرم معاملاتی مشتقات مصنوعی Synthetix است که طی هفت روز گذشته سینتتیکس (SNX) خود را ۷۵ درصد افزایش داده و به ۳.۰۶ دلار رسیده است.

به نظر می رسد که قیمت در پاسخ به Synthetix Improvement Proposal 120 که هفته گذشته فعال شد، افزایش یافته است، که باعث افزایش سرعت تجارت در این پلتفرم شد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط