قیمت بیت کوین می تواند تا ۳۵ هزار دلار افزایش یابد

  • 24 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 4 دقیقه
  • 357 نفر


آیا بیت کوین ۳۵ هزار دلار خواهد دید ؟

آلت‌کوین‌ها در ۱۳ می با جهش تسکین یافتند زیرا وحشت اولیه ناشی از فروپاشی بیت کوین Terra’s UST و از دست دادن پیوند دلاری خود توسط چندین استیبل کوین شروع به کاهش کرد و معامله‌گران دوستدار ریسک به دنبال افزایش دارایی‌ها در پایین‌ترین سطح سالانه هستند.

علیرغم اصلاحات قابل توجهی که در هفته گذشته رخ داد، گاوهای بیت کوین (BTC) موفق شدند راه خود را به منطقه ۳۰۰۰۰ دلاری بازگردانند، سطحی که چندین بار در بازار صعودی ۲۰۲۱ از آن دفاع شده است.

در اینجا نگاهی داریم به آنچه که چندین تحلیلگر درباره چشم انداز بیت کوین در حال حرکت رو به جلو می گویند، زیرا قیمت در مواجهه با بادهای مخالف متعدد بهبود می یابد.

آیا یک فشار کوتاه مدت در انتظار است؟

بینشی از ذهن معامله گران مشتقات توسط پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال Coinalyze ارائه شده است، که بیت کوین را برای قراردادهای دائمی BTC/USD در ByBit ارزیابی می کند.

همانطور که در نیمه پایین نمودار بالا نشان داده شده است، علاقه به شورت ها، که با رنگ قرمز نشان داده شده است، در طول رکود اخیر بازار افزایش یافته است که نشان می دهد معامله گران مشتقات انتظار کاهش بیشتری در کوتاه مدت داشتند.

گابریل دودان، بنیانگذار Coinalyze، در نظرات خصوصی به کوین تلگراف گفت: “این احساسات در چند روز گذشته بسیار منفی بود، همانطور که در نسبت بلند/کوتاه ByBit و نرخ بودجه دیده می شود. انتظار می رود فشار/جهش کوتاهی وجود داشته باشد.”

انتظار می‌رود بیت کوین ۳۵ هزار دلار  را در کوتاه مدت ببینید

سقوط بیت کوین به ۲۶۷۱۶ دلار در ۱۲ می از این جهت قابل توجه بود که به زیر سطح ۲۸۶۰۰ دلار در ماه می ۲۰۲۱ رسید که به گفته دیوید لیفچیتز، شریک مدیریت و مدیر ارشد سرمایه گذاری در ExoAlpha، «این آخرین مردی بود که برای بیت کوین ایستاده بود».

از نظر لیفچیتز، جهش مشاهده شده در ۱۳ می قابل انتظار بود زیرا “خبرهای بد زیادی از بین رفته بودند” در حالی که “حرکت وحشتناک از شکست UST قبلاً رخ داده است.”

به گفته Lifchitz، بیت کوین در پایین ترین سطح ماه مه ۲۰۲۱ “به نظر می رسد یک نقطه ورود خوب در اینجا با توقف محکم در صورت ادامه پاکسازی” باشد، اما معامله گران نباید انتظار داشته باشند که بازگشت به ۶۰۰۰۰ دلار یک شبه اتفاق بیفتد و در عوض باید کوتاه مدت معتدل تری تعیین کنند.

لیفچیتز گفت،

“مدت طولانی در ۲۸.۵ هزار دلار / توقف در ۲۶.۵ هزار دلار / هدف سود در ۳۴.۵ هزار دلار = ۶ هزار دلار صعودی / نزول ۲ هزار دلار = نسبت برد / باخت ۳/۱ و از نقطه نظر سرمایه گذاری، برای من قانع کننده به نظر می رسد.”

بهبودی V شکل بعید است

تحلیلگر بازار و کاربر با نام مستعار توییتر Rekt Capital، اطلاعاتی در مورد اینکه بیت کوین به چه چیزی نیاز دارد تا شتاب صعودی خود را به دست آورد، ارائه شد، که نمودار زیر را منتشر کرد و اشاره کرد که بیت کوین باید ۲۸۶۰۰ دلار را به عنوان پشتیبانی از قیمت برای به چالش کشیدن ۳۲۰۰۰ دلار نگه دارد. در حالی که “بسته شدن هفتگی زیر سبز نزولی خواهد بود.”

در حالی که بسیاری از معامله گران خوش بین امیدوار به بهبودی سریع از این رکود اخیر هستند، Rekt Capital هشدار داد که “بر اساس استانداردهای تاریخ، بهبودی شدید V شکل برای مشخص کردن پایین نسل ها کمتر محتمل است.”

این تحلیلگر گفت،

«بسیاری انتظار دارند که قیمت پایین بازار خرسی BTC مارس ۲۰۲۰ بسیار پرنوسان بود. اما تاریخچه قیمت کلان نشان می‌دهد که دامنه‌های طولانی‌تر احتمال بیشتری دارد.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر به ۱.۲۸۷ تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین ۴۴.۴ درصد است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط