قیمت بیت کوین ممکن است به ۱۵.۵ هزار دلار کاهش یابد

  • 4 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 401 نفر
 قیمت بیت کوین ممکن است به 15.5 هزار دلار کاهش یابد


اگر تاریخ تکرار شود، بیت کوین (BTC) ممکن است در آستانه بازگشت به سطوحی باشد که از قبل از بازار صعودی سال ۲۰۲۰ مشاهده نشده بود.

این بر اساس تحلیل جدیدی بود که در ۲۴ می منتشر شد و تعامل بیت کوین را با میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای آن (WMA) بررسی کرد.

هدف کف بیت کوین می تواند بین ۱۵۵۰۰ تا ۱۹۰۰۰ دلار باشد

در یک موضوع توییتر، معامله گر و تحلیلگر محبوب Rekt Capital توضیح داد که اگر BTC/USD برای آزمایش مجدد ۲۰۰WMA سقوط کند، چگونه رفتار می کند.

۲۰۰WMA یک راه حیاتی در طول تاریخ بیت کوین، خطی دائماً در حال افزایش آخرین پشتیبانی است که هرگز به طور قطعی شکسته نشده است.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView که در حال حاضر حدود ۲۲۰۰۰ دلار است، نشان می‌دهد که این سطح همچنان به عنوان یک خط در ماسه عمل می‌کند.

Rekt Capital خاطرنشان می‌کند که در گذشته، بیت‌کوین زیر ۲۰۰WMA «شرور» بوده است – قبل از اینکه دوباره به بالاتر از آن صعود کند، برای مدت کوتاهی تسلیم شد و به آن اجازه داد به عنوان پشتیبانی باقی بماند و در عوض به سمت مقاومت تغییر نکند.

با این حال، این فیتیله ها تا ۲۸ درصد از قیمت نقدی را شامل می شوند، به این معنی که اگر فتیله مشابهی در حال حاضر رخ دهد، بیت کوین به ۱۵۵۰۰ دلار می رسد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، در مورد قیمت بیت کوین در ۲۴ می در مقایسه با مارس ۲۰۲۰ در اوج سقوط بازارهای بین المللی COVID-19، اطلاعات زیادی صورت گرفته است.

Rekt Capital به‌علاوه کاهش‌های تاریخی از بالاترین سطح تاریخ و «تقاطع‌های مرگ» بیت‌کوین را در این ماه بررسی کرد و هدف قیمت BTC 22700 دلاری را تولید کرد – تقریباً دقیقاً در ۲۰۰WM فعلی.

او در کنار نموداری که تعاملات را نشان می‌دهد، اضافه کرد: «BTC به آرامی به ۲۰۰-MA نزدیک می‌شود، از نظر تاریخی، ۲۰۰-MA تمایل دارد فرصت‌های خارق‌العاده‌ای با ROI بزرگ برای سرمایه‌گذاران بلندمدت دلار BTC (حلقه‌های سبز) ارائه دهد.

“اگر BTC واقعاً به پشتیبانی ۲۰۰-MA برسد… عاقلانه است که به آن توجه کنیم.”

تحلیلگر همکار PlanB، خالق مدل های قیمت بیت کوین سهام به جریان، نیز مدت ها از نقش ۲۰۰WMA به عنوان پشتیبان دفاع کرده است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط