قیمت بیت کوین در ماه اخیر ۱۵ درصد کاهش یافته است

  • 11 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 493 نفر


بیت کوین (BTC) در یک نقطه قیمتی تاریخی مهم برای دارندگان قرار دارد، اما در روزهای آینده به کجا می‌توان رسید؟

با نزدیک شدن به تعطیلات ماهانه و آماده شدن کشورهای مختلف برای تعطیلات ماه می، معامله گران در حال ترسیم گزینه ها هستند

۳۵۰۰۰ دلار به قطب اصلی تبدیل می شود

در حالی که مفسران بازار بیت کوین به ندرت در مورد چیزهای زیادی اتفاق نظر دارند، یک چیز کم و بیش در این هفته پذیرفته شده است و این که بسته شدن ماهانه آوریل بی ثبات خواهد بود.

با توجه به تعطیلات آخر هفته، این نوسانات با کمبود حجم معاملات به دلیل خاموش بودن بازارها برای آخر هفته یا آخر هفته طولانی می‌تواند تشدید شود.

با این حال، حتی با مشارکت کلان، به نظر می رسد وضعیت به نفع گاوهای بیت کوین نیست. همانطور که کوین تلگراف اخیرا گزارش داده است، در ۲۹ آوریل، شاخص های اصلی، به استثنای چین، در رتبه قرمز قرار گرفتند.

معامله گر محبوب توییتر Cryptotoad به عنوان بخشی از آخرین به روز رسانی خود خلاصه می کند: “هیچ چیز صعودی در مورد این شمع وجود ندارد جز اینکه هنوز از پشتیبانی ماهانه بالاتر است.

“پشتیبانی ماهانه بعدی با ۳۵ هزار دلار.”

آوریل تاکنون ۱۵ درصد ضرر در BTC/USD داشته است – بدترین ماه آوریل در تاریخ بیت کوین – داده های منبع نظارت زنجیره ای Coinglass نشان می دهد.

BTC/USD تاکنون موفق شده است از افت نقدینگی در حدود ۳۷۵۰۰ دلار جلوگیری کند، اما Cryptotoad تنها کسی نیست که استدلال می کند که اکنون می تواند به یک نمودار کوتاه مدت تبدیل شود.

جردن لیندزی، بنیانگذار شرکت تجاری JCL Capital، ۳۵۰۰۰ دلار را به عنوان یکی از آنچه که او تنها دو سطح فنی بزرگ می‌داند، معرفی کرد.

تنها دو سطحی که اکنون در بیت کوین اهمیت دارند. ۳۵ هزار دلار پشتیبانی کانال است و در زیر شکست فنی عمده است. قیمت از ۳۸ هزار دلاری که در ۴ فوریه در این حساب ارسال شد از نظر فنی صعودی است و از زمان تجزیه ۵۳ هزار دلاری خنثی است. همه چیز دیگر سر و صدا بوده است،» او در ۲۹ آوریل به دنبال کنندگان توییتر خود گفت.

اگر این افت محقق شود، بیت کوین را از بدترین سناریوی هفته گذشته که هدف ۳۰۰۰۰ دلاری هفته گذشته بود، که هم به عنوان «پایین نهایی» توصیف شده بود و هم به احتمال زیاد تا ماه ژوئن به آن خواهد رسید، فاصله زیادی نخواهد داشت.

در همین حال، با اتخاذ دیدگاهی خوش بینانه تر، تاجر همکار Credible Crypto استدلال کرد که اجتناب از سقوط زیر ۳۷۰۰۰ دلار، بیت کوین را در موقعیت قوی تری قرار می دهد.

در زمان نگارش این مقاله، BTC/USD با قیمت ۳۸۶۰۰ دلار معامله شد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط