قیمت بیت کوین تلاش می کند تا حمایت ۴۰۰۰۰ دلاری را حفظ کند

  • 23 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 282 نفر
قیمت بیت کوین تلاش می کند تا حمایت 40000 دلاری را حفظ کند


بیت کوین (BTC) در تلاش است تا حمایت ۴۰۰۰۰ دلاری خود را در ۱۲ آوریل پس از سقوط به پایین ترین سطح سه هفته اخیر در ابتدای هفته گذشته، به دست آورد.

داده‌های CPI “فوق‌العاده افزایش یافته”.

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، بزرگترین ارز دیجیتال پس از سقوط به ۳۹۳۰۰ دلار در روز سه‌شنبه، به ۴۰۲۰۰ دلار بازگشت.

به ویژه تحت تاثیر اصلاح سهام شرکت های فناوری، بیت کوین در بازه های زمانی کوتاه چندان اشتها آور به نظر نمی رسد. انتظار کسانی که انتظار افزایش قیمت را داشتند بیهوده بود.

با توجه به منبع نظارت زنجیره ای Coinglass، پوزیشن های خرید که در ۲۴ ساعت گذشته منحل شده اند از ۴۲۸ میلیون دلار فراتر رفته است. این مقدار بالاترین میزان مشاهده شده از ۲۲ ژانویه است.

ویلیام کلمنته، یکی از تحلیلگران Blockware می گوید: “ویرانی در سهام فناوری بر بیت کوین نیز تاثیر می گذارد.”

صرف نظر از اینکه موافق هستم یا نه، به نظر می رسد بازار به دلیل افزایش همبستگی در ماه گذشته، بیت کوین را به عنوان جایگزینی پرخطر برای سهام فناوری می بیند.

انتظار می‌رود که داده‌های CPI مارس که امروز منتشر می‌شود، احساسات بازار را بدتر کند. تورم در حال حاضر به بالاترین حد خود در ۴۰ سال اخیر رسیده است.

اظهارات CPI به طور کلی باعث افزایش نوسان در بازارهای کریپتو در کوتاه مدت می شود. اطلاعات CPI ایالات متحده برای ماه مارس تقریباً ۳ ساعت بعد اعلام می شود.

Whalemap با تجزیه و تحلیل سطوح حمایت سرمایه گذاران اصلی خود، آخرین نقطه برای بازار را ۲۷ هزار دلار عنوان کرد.

نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم تحلیل نشان می دهد که با توجه به علاقه خرید، ۴۱۶۰۰ دلار نیز باید نگه داشته شود.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط