قیمت بیت کوین تا آخر هفته ثابت میماند

  • 15 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 420 نفر


بیت کوین (BTC) در ۴ ژوئن در محدوده کوچکی باقی ماند زیرا تقاضای معامله گران برای پایین ترین سطح کلان جدید ادامه داشت.

دارندگان بلند مدت “توزیع” را آغاز می کنند

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که BTC/USD در آخر هفته بین ۲۹۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار باقی مانده است.

این جفت ارز در روز گذشته توانسته بود احیای خود را نزدیک به ۳۱۰۰۰ دلار برساند، اما آخرین جلسه معاملاتی هفته وال استریت به تلاش های گاوها کمک کرد.

از آنجایی که بازارهای “خارج از ساعات کاری” حجم کمی را با نوسانات کمی ارائه می دادند، چشم ها به سمت بالقوه ای بود که یک شکست اجتناب ناپذیر خواهد بود.

کریپتو تونی در آن روز در بخشی از یک سری توییت اعلام کرد: نمودار هفتگی بیت کوین وحشتناک به نظر نمی رسد و بنابراین روند ادامه دارد.

سایرین برنامه ریزی کردند تا از ضعف های وارده حداکثر استفاده را ببرند، از جمله حساب محبوب توییتر Cryptotoad، که استراتژی انباشته شدن ۲۷۰۰۰ دلار و کمتر از آن را اعلام کرد که برای BTC/USD یک “نوسان پایین” خواهد بود.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، منابع دیگر به شدت به پایین ترین سطح بیت کوین چشم دوخته اند، از تحلیلگران زنجیره ای گرفته تا کارشناسان مشهوری مانند آرتور هیز، مدیرعامل سابق بیت مکس.

ادریس، تحلیلگر مشارکت کننده در یکی از به روز رسانی های بازار QuickTake سایت که در ۳ ژوئن منتشر شد، خلاصه کرد: “مرحله تسلیم شدن دارندگان بلندمدت آغاز شده است.”

ادریس با اظهار نظر در مورد نمودار نسبت سود خروجی مصرف شده (SOPR) صاحبان بلندمدت، مقایسه هایی را با شرایطی انجام داد که قبل از پایین آمدن نسل ها در تاریخ بیت کوین بود. اینها شامل بازارهای نزولی سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ و همچنین سقوط بازارهای متقابل COVID-19 در مارس ۲۰۲۰ بود.

در حال حاضر دارندگان بلندمدت وارد فاز کاپیتولاسیون شده و با ضرر می فروشند که نشان می دهد فاز انباشت پول هوشمند آغاز شده است و چند ماه آینده فرصت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری بلندمدت در بازار خواهد بود.

این بیانیه خاطرنشان کرد که چنین رویداد تسلیم “معمولاً یک نزول چند ساله را نشان می دهد.”

صرافی ها همچنان شاهد خریدهای بزرگ هستند

در همین حال، داده‌های مبادلاتی نشان می‌دهد که در روزهای اخیر، جریان‌های خروجی به طور قابل توجهی بر جریان‌های ورودی غلبه کرده‌اند.

بر اساس گزارش شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، در ۳ ژوئن، جریان خالص از صرافی های اصلی به ۲۳۲۸۶- BTC رسید که بیشترین میزان از ۱۴ می است.

چک‌مات، تحلیلگر اصلی Glassnode، با بحث درباره رفتار بلندمدت دارندگان در اوایل هفته در آخرین نسخه خبرنامه خود، “The Week On-Chain”، طبقات سرمایه‌گذارانی که در حال حاضر کمتر به فروش علاقه‌مند هستند را مشخص کرد.

به ویژه، کسانی که در نزدیکی رکوردهای تاریخ نوامبر ۲۰۲۱ خرید کرده‌اند، «به نظر می‌رسد نسبتاً به قیمت حساس نیستند»، و افزود که نمایه سرمایه‌گذاران به طور فزاینده‌ای از چنین سرمایه‌گذاران سرسختی تشکیل می‌شود.

او افزود: «با وجود کاهش مداوم قیمت و یک رویداد عمده انحلال نقطه ای ۸۰ هزار بیت کوین، آنها همچنان تمایلی به رها کردن کوین های خود ندارند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط