قیمت بیت کوین به ۴۴ هزار دلار می رسد

  • 27 بهمن 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 499 نفر


بیت کوین (BTC) در ۱۶ فوریه در بحبوحه خوش بینی تازه مبنی بر جلوگیری از کاهش قیمت کلان دیگر، به طور کلی سطح ۴۴۰۰۰ دلار و بالاتر را حفظ کرد.

تحلیل نمودار بیت کوین

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که بیت کوین پس از یک افت یک شبه به ۴۳,۷۲۵ دلار در بیت استمپ، افزایش یافته است.

این جفت به طور فزاینده ای برای شکست صعودی یا نزولی در چهارشنبه به نظر می رسید، زیرا سطوح حمایت و مقاومت در فاصله کوتاهی از نقطه باقی می ماند.

در حالی که نگرانی‌ها مبنی بر اینکه اصلاح سهام می‌تواند درد تازه‌ای برای خرس‌ها ایجاد کند، وجود داشت، به‌ویژه یکی از تحلیلگران استدلال کرد که اکنون به سختی انگیزه‌ای برای فروش بیت کوین پس از سه ماه کاهش وجود دارد.

وقتی همه چیزهایی را که HODLers BTC در سال ۲۰۲۱ تحمل کردند را در نظر

نمودار همراه، کوین‌هایی را نشان می‌دهد که آخرین بار بین سه تا شش ماه پیش حرکت کرده‌اند – تا سقف ۶۹۰۰۰ دلاری تاریخ – به عنوان نسبتی از عرضه کلی BTC رشد می‌کنند.

حجم در تعادل، معیاری که برای تخمین فشار خرید و فروش طراحی شده است، به همین ترتیب به سبکی که منبع آموزشی معروف IncomeSharks ادعا می‌کند که بازگشت مجدد سال گذشته از ۳۰۰۰۰ دلار را تقلید کرده است، بهبود یافت.

این شرکت در توییتی در روز اضافه کرد: «این شرایطی است که خرده‌فروشی‌ها منتظر می‌مانند تا بیت‌کوین را پس از رسیدن به بالاترین حد خود و دوباره همه‌چیز بودن آن، بخرند».

در همین حال، نهنگ‌ها و خریداران باهوشی که نزدیک به ۳۵۰۰۰ دلار بارگیری کرده‌اند، اگر به ۱۰۰۰۰۰ دلار برویم، ۳ برابر پول خود را خواهند داشت.

علیرغم بهبودی از پایین ترین سطح ماه گذشته، علاقه به بیت کوین از منابع اصلی عملاً وجود نداشت، با داده های Google Trends که نشان دهنده عدم کنجکاوی مشخص از سوی کاربران است.

AVAX پیشتاز ۱۰ سود برتر آلتکوین است

اخبار کوتاه‌مدت بهتری برای برخی آلت‌کوین‌ها وجود داشت، با افزایش قیمت اتر (ETH) در روز به بالاتر از مرز ۳۰۰۰ دلار.

ETH/USD پیش از بازگشت به تثبیت، برای مدت کوتاهی به ۳۲۰۰ دلار رسید، اما همچنان در بالاترین حد پنج روزه قرار دارد.

در همین حال، ۱۰ ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار توسط Avalance (AVAX) رهبری می‌شوند که بازدهی ۲۴ ساعته بیش از ۱۰ درصد برای ادامه موفقیت خود در هفته‌های اخیر داشته است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط