قیمت بیت کوین به ۳۱۵۰۰ دلار بازگشت

  • 18 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 284 نفر


قیمت کوتاه مدت بیت کوین تحت تاثیر نقطه حمایتی قیمتی که حدود ۳۱ هزار تا ۳۲ هزار دلار تشکیل شده بود و با از دست دادن این ناحیه در ۶ ژوئن باعث فروش شدید و افت قیمت تا ۲۹۲۰۰ دلار شد

با کمال تعجب، در ۷ ژوئن، قیمت بیت کوین به سرعت معکوس شد، زیرا بیت کوین به ۳۱۵۰۰ دلار بازگشت، اما با توجه به رد فعلی در این سطح، معامله گران احتمالاً محتاطانه عمل می کنند، نه اینکه انتظار افزایش سریع تا ۳۵۰۰۰ دلار را داشته باشند.

مواردی که چندین تحلیلگر در مورد چشم انداز کوتاه مدت بیت کوین و سطوح حمایتی که باید به حرکت رو به جلو توجه داشت، می گویند.

محدوده توزیع مجدد

تجارت محدود دامنه ای که در حال حاضر بر بیت کوین تأثیر می گذارد توسط تحلیلگر رمزارز و کاربر مستعار توییتر il Capo of Crypto مورد بررسی قرار گرفت که نمودار زیر را منتشر کرد که «محدوده پاکی» را که بیت کوین نزدیک به یک ماه در آن گیر کرده بود، منتشر کرد.

این تحلیلگر گفت،

“آنچه در داخل محدوده اتفاق می افتد و آنچه در محدوده بالا اتفاق افتاده است، نشان می دهد که این یک محدوده باز توزیع است.

اقدام قیمت فلیپ فلاپ در حال انجام

یک معامله گر کریپتو و کاربر مستعار توییتر فینیکس، یک نتیجه کمی متفاوت نسبت به کاهش فعلی بازار پیشنهاد کرد، که نمودار زیر را در اظهار تاسف از تجارت محدود یک ماهه برای BTC منتشر کرد و اشاره کرد که شاهد موارد مشابه بیشتری خواهیم بود.

خروج احتمالی تا ۲۰ هزار دلار

برای معامله گرانی که تلاش می کنند تا حدی بفهمند که کجا ممکن است پایین نمودار باشد، تحلیلگر بازار و کاربر مستعار توییتر Rekt Capital نمودار زیر را منتشر کرد که ۲۰۰-EMA (میانگین متحرک نمایی) را به عنوان یک شاخص کلیدی را نشان می دهد.

به گفته Rekt Capital، تاریخچه قیمت بیت کوین نشان می دهد که در حالی که “هنگامی که به بالای میانگین متحرک نمایی آبی ۵۰ هفته ای می شکند، تمایل به تایید روند صعودی دارد”، از سوی دیگر، “تمایل به تایید حداکثر فرصت مالی زمانی که به آن می رسد و از آن می ریزد را تایید می کند.”

نگاهی دقیق تر به اقدامات اخیر قیمت در اطراف این اندیکاتورها در نمودار زیر که توسط Rekt Capital ارسال شده است ارائه شده است تا تصویر بهتری از سطح حمایتی که باید به آن توجه کرد ارائه شود.

Rekt Capital گفت،

«این منطقه با MA نارنجی BTC 200 هفته ای همخوانی دارد. در واقع، دلار بیت کوین برای رسیدن به منطقه ۲۰ هزار دلاری باید فتیله نزولی زیر ۲۰۰MA داشته باشد. جالب اینجاست که فتیله‌های نزولی کمتر از ۲۰۰MA رخ می‌دهند تا پایین‌ترین نسل‌ها را مشخص کنند.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر به ۱.۲۴ تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین ۴۶.۴ درصد است.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط