قیمت بیت کوین به زیر ۲۹۰۰۰ دلار می رسد

  • 29 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 374 نفر
قیمت بیت کوین به زیر 29000 دلار می رسد


قیمت بیت کوین (BTC) در ۱۹ می پس از یک جلسه معاملاتی بد در بازار سهام وال استریت ۱۰۰۰ دلار دیگر کاهش یافت.

پس از حذف از شاخص S&P 500، ماسک گفت “ESG یک کلاهبرداری است”

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets و TradingView، جفت BTC/USD در زمان نگارش این مقاله حدود ۲۹۰۰۰ دلار بود و در Bitstamp اندکی تا ۲۸۶۰۰ دلار کاهش یافته است.

در حالی که این جفت ارز بیشترین افت روزانه خود را از ژوئن ۲۰۲۰ مشاهده کرد، با شاخص S&P 500 و سهام ایالات متحده به ویژه قابل توجه سقوط کرد.

تسلا که به دلیل بحث های جاری از شاخص خارج شده بود، به عملکرد پایین خود ادامه داد.

مدیرعامل این شرکت، ایلان ماسک، علناً کسانی را که پشت این تصمیم هستند، مورد سرزنش قرار داد، زیرا به نظر می‌رسد به معیارهای به اصطلاح محیطی، اجتماعی و حکمرانی (ESG) پایبند است.

او در توییتر نوشت: “ESG یک کلاهبرداری است. توسط مبارزان جعلی عدالت اجتماعی مسلح شده است.”

تسلا (یک شرکت خودروهای برقی واقعی) همچنین روی بیت کوین سرمایه گذاری می کند، قدرتمندترین هلدینگ “S” که می توان داشت، چیزی که قدرت مالی ده ها میلیون نفر را در سرتاسر جهان تحت رژیم های مستبد و بازارهای نوظهور افزایش می دهد

کتی وود، بنیانگذار و مدیر عامل غول سرمایه گذاری Ark Invest، تصمیم به حذف تسلا را “مضحک” توصیف کرد.

در حالی که اقدامات ضد تورمی بازار را با مشکل مواجه می کند، به گفته برخی، در بهترین حالت باید در ماه های آینده شاهد «ادغام» برای دارایی های پرریسک بود.

سرمایه گذار محبوب CredibleCrypto اذعان کرد که بیت کوین رفتاری را که S&P 500 در طول بحران مالی جهانی ۲۰۰۸ نشان داد، تکرار می کند.

در حالی که بازارهای اوراق قرضه از لحاظ مفهومی از تحرکات مالی فشرده بانک های مرکزی سود می برند، اعتماد سرمایه گذاری در میان منابع طرفدار بیت کوین در حال کاهش است.

تحلیلگر Dylan LeClair داده‌های صندوق سرمایه‌گذاری کل بازار اوراق قرضه ونگارد (ETF) را برجسته کرد و آن را “حباب جهانی در حال فروپاشی در زمان واقعی” نامید.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، مفسر بازار، Holger Zschaepitz، بازار غیرکریپتو را “بزرگترین حباب اوراق قرضه در ۸۰۰ سال گذشته” خواند.

نگرانی ها در مورد کاهش عمیق قیمت بیت کوین همچنان ادامه دارد

با نگاهی به بازه‌های زمانی کوتاه بیت‌کوین، توجه به حرکت‌های بالقوه بالای ۳۰۰۰۰ دلار قبل از انجام اصلاحات عمیق‌تر جلب می‌شود.

Michaël van de Poppe، یکی از همکاران Cointelegraph، می گوید: “احتمالا کاهش به ۲۹۷۰۰ دلار است. سپس این سوال مطرح می شود که آیا ما می توانیم ۲۹۳۰۰ دلار نگه داریم یا خیر. اما در مجموع فکر می کنم همچنان پایین ترین قیمت بیت کوین وجود داشته باشد، زیرا به سمت ۳۲۸۰۰ دلار و ۳۴۰۰۰ دلار ادامه می دهیم. “

در همین حال، یکی دیگر از سرمایه‌گذاران، کریپتو تونی، دوباره بر این باور خود تاکید کرد که بازدید BTC/USD به ۲۳۸۰۰ دلار در هفته گذشته پایین‌ترین قیمت واقعی نیست و باید یک فرآیند “کاپیتولاسیون” اساسی‌تر انجام شود.

او در پیام دیگر خود، اقدام قیمت بیت کوین در طول روز را «سفر در قلمرو ناشناخته» توصیف کرد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط