قیمت بیت کوین به زیر ۲۰۰۰۰ دلار رسید

  • 8 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 308 نفر


اگرچه قیمت بیت کوین (BTC) تا ۲۹ ژوئن به زیر ۲۰۰۰۰ دلار بازگشت، تحلیلگران همچنان امیدوار هستند.

سرمایه گذاران ۱۹۵۰۰ دلار را برای حمایت تعیین کردند

طبق داده‌های Cointelegraph Markets و TradingView، در ساعات معاملات آسیایی، جفت BTC/USD برای اولین بار در یک هفته به زیر سطح ۲۰۰۰۰ دلار سقوط کرد.

ضعف رفتاری در محدوده نزدیک به ۲۱۰۰۰ دلار را به دنبال داشته است که نشان می‌دهد بازار همچنان با حرکت‌های سهام جهانی هماهنگ است.

S&P 500 جلسه قبلی خود را ۲ درصد کاهش داد، در حالی که شاخص نزدک کامپوزیت ۳ درصد کاهش یافت. شاخص هانگ سنگ هنگ کنگ ۲.۱ درصد و شاخص ترکیبی شانگهای چین ۱.۴ درصد در طول روز افت کردند.

علیرغم وجود چند نشانه صعودی از بازار کلان، بیت کوین به سمت همان حمایتی که برای چندین هفته آزمایش کرده بود، سقوط کرده است.

میشائل ون دی پوپ، یکی از همکاران کوین تلگراف، در بخشی از به‌روزرسانی توییتر خود که متمرکز بر بیت‌کوین است، می‌گوید: «بیت‌کوین اصلاحات مورد انتظار را انجام می‌دهد. انتظار می‌رفت که پایین‌تر از ۲۰۳۰۰ دلار باشد.

با نگاهی گسترده تر، منابع مختلف هنوز به پتانسیل حمله به منطقه مقاومت خوش بین هستند.

برای شاخص‌های مواد بر منبع تحلیل زنجیره‌ای، این می‌تواند به شکل چالشی برای میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای (MA)، سطح حمایتی بازار نزولی کلیدی که در ژوئن به عنوان مقاومت عمل می‌کند، باشد.

سهام همچنان در حال سقوط است

مفسرانی که بر بازارهای کلان تمرکز می‌کنند، استدلال می‌کنند که دارایی‌های پرخطر مانند کریپتو در بازه‌های زمانی طولانی‌تری به دلیل ساختار اقتصادی فعلی، همچنان آسیب خواهند دید.

مایکل جی. بری، سرمایه‌گذار، معروف به بیگ شورت، پیش‌بینی کرد که فدرال رزرو ایالات متحده سیاست انقباض کمی کاهش تورم (QT) خود را در سال ۲۰۲۲ کنار گذاشته و به شرایط مطلوب‌تری باز خواهد گشت.

او در توییت خود در ۲۷ ژوئن نوشت: «ضربه‌های کاهش تورم -> کاهش تورم در CPI اواخر امسال -> فدرال رزرو، نرخ بهره و QT -> چرخه”.

به همین دلیل، آرتور هیز، مدیر عامل سابق BitMEX، علاوه بر حساب توییتر معروف TXMC Trades، که این نظر را دارد که «تنها دارایی‌های پرخطر، یعنی قیمت بیت‌کوین و آلت‌کوین، می‌توانند آرامش را تجربه کنند».

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط