قیمت بیت کوین به زیر ۲۰ هزار دلار می رسد

  • 1 تیر 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 185 نفر


گاوهای بیت کوین تسلط خود را از دست می دهند زیرا عملکرد قیمت بیت کوین کاملاً زیر خط روند بلندمدت کلیدی باقی می ماند.
بیت کوین (BTC) در ۲۲ ژوئن تغییر چشمگیری داشت، زیرا بالاترین قیمت های چند روزه جای خود را به سقوط به زیر ۲۰۰۰۰ دلار داد.

بیت کوین می تواند انباشت را در زیر خط روند کلیدی ببیند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که BTC/USD به طور ناگهانی آخرین سود خود را متوقف کرده و به پایین‌ترین سطح ۱۹۹۴۷ دلار در Bitstamp رسیده است.
بزرگترین ارز دیجیتال روز قبل از ۲۱۷۰۰ دلار عبور کرده بود که بهترین عملکرد آن از ۱۶ ژوئن بود، اما شتاب در معاملات وال استریت کاهش یافت.
برای معامله‌گر و تحلیلگر معروف Rekt Capital، این خطر وجود داشت که BTC/USD نتواند میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ای خود (MA) را پس بگیرد.
به‌عنوان یک خط حمایت کلاسیک در بازارهای نزولی قبلی، بیت‌کوین قبلاً MA 200 هفته‌ای را به عنوان پشتیبان با فتیله‌هایی در زیر آن که پایین‌ترین قیمت‌های کلان را مشخص می‌کند، حفظ کرده بود.
اگر BTC نتواند MA 200 هفته‌ای را به‌عنوان پشتیبان بازپس گیرد… پس یکی از سناریوهایی که ممکن است اتفاق بیفتد، پیش از تشکیل یک محدوده تجمعی برای اولین بار زیر MA 200 هفته‌ای، نزولی به پایین‌ترین سطح را شامل می‌شود.”

تاجر همکار Credible Crypto نسبت به چشم‌انداز کوتاه‌مدت خوش‌بین‌تر بود و به دنبال‌کنندگان توییتر گفت که پیش‌بینی نمی‌کرد که قیمت نقدی خیلی کمتر شود.
کریپتو تونی نیز «منطقه تقاضا» را که BTC/USD اکنون در آن عمل می‌کرد، خاطرنشان کرد.

نهنگ ها به دنبال کاهش قرار گرفتن در معرض BTC هستند

در همین حال، برای بزرگترین دارندگان بیت کوین، علائم تغییر در داده های زنجیره ای قابل مشاهده بود.
بر اساس گزارش شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، در ۲۰ و ۲۱ ژوئن، نهنگ های بیت کوین بیش از ۵۰۰۰۰ بیت کوین را به صرافی ها واریز کردند. این به دنبال ۵۸۰۰۰ بیت کوین در یک روز در ۱۳ ژوئن بود.
بنابراین، جریان ورودی کلی از کیف پول‌های نهنگ به صورت روزانه بالا بود، در حالی که هنوز با سطوحی که در برخی از فروش‌های قبلی مشاهده شده بود، مطابقت نداشت.
به عنوان مثال، در ۹ می، همان گروه بیش از ۸۰۰۰۰ بیت کوین را به حساب های مبادله ای ارسال کرد که بیشترین میزان از مارس ۲۰۲۰ بود.

همانطور که کوین تلگراف در اوایل این هفته گزارش داد، خریداران نهنگ در عین حال یک سطح پشتیبانی عمده بالقوه درست بالای ۱۹۰۰۰ دلار ایجاد کردند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط