قیمت بیت کوین به حمایت ۴۰ هزار دلاری وفادار میماند

  • 27 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 425 نفر


بیت کوین (BTC) با عبور متقابل ۴۰۰۰۰ دلار در ۱۵ آوریل هیچ کس را فریب نداد زیرا معامله گران به شدت در معرض خطر BTC قرار داشتند.

بیت کوین به سطح کلیدی Fib 2022 باز می گردد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که BTC/USD پس از بازگشت به منطقه ۳۹۵۰۰ دلاری در ۱۴ آوریل، نسبتاً افزایش یافته است.

این حرکت یک حرکت ناگهانی بالاتر از اوایل هفته را حذف کرد و بر فقدان حرکت صعودی بازار علیرغم تقاضای آشکار برای بیت کوین در میان خریداران نهادی تاکید کرد.

برای معامله‌گر محبوب کریپتو اد، دلیلی وجود داشت که باور داشت به زودی نزولی بیشتر در پی خواهد داشت. او در آخرین به روز رسانی یوتیوب خود به بینندگان هشدار داد که سطوح کنونی زمینه مناسبی برای موقعیت طولانی نیست.

در این رویداد، BTC/USD به حدود ۴۰,۴۰۰ دلار رسید قبل از اینکه در زمان نوشتن این مقاله در ۱۵ آوریل در حدود ۴۰,۱۵۰ دلار معامله شود.

در همین حال، مایلز جوهال، مفسر بازارها خاطرنشان کرد که این جفت در حال حاضر با سطح فیبوناچی ۰.۷۵ در تعامل است، این یک ویژگی پشتیبانی در طول سال ۲۰۲۲ بوده است.

بازارهای مالی ایالات متحده در روز تعطیلات جمعه خوب بسته بودند و معامله گران ارزهای دیجیتال از حرکت های قیمتی همبسته خودداری کردند.

ابرچرخه را به خاطر دارید؟

در جای دیگر، هیجان یک بار دیگر در مورد مفهوم بیت کوین در یک به اصطلاح “ابر چرخه” شکل گرفت.

این مفهوم که قبلاً محبوب بود، حول محور مشاهده عملکرد قیمت بیت کوین به عنوان چیزی بیش از محصول چرخه های نصف شدن تقریباً چهار ساله آن می چرخد.

درعوض، BTC/USD می‌تواند در مرحله تثبیت باشد و اکثریت صعودی آن هنوز در راه است.

نمودار مقایسه ابر چرخه ابتدا در اوایل هفته در توییتر ارسال شد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط