قیمت بیت کوین به بالای ۴۳۰۰۰ دلار می رسد زیرا گاوها به دنبال افزایش قیمت هستند

  • 3 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 498 نفر


روایت صعودی در ۲۲ مارس در سراسر اکوسیستم ارزهای دیجیتال شروع به ایجاد می کند زیرا قیمت بیت کوین (BTC) برای مدت کوتاهی به بالای ۴۳۰۰۰ دلار رسید در حالی که اتر (ETH) پس از سپرده گذاری ۱۱۰ میلیون دلاری ETH در استخرهای نقدینگی Lido، حمایت خود را در ۳۰۰۰ دلار پس گرفت.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که قیمت بیت‌کوین ۶.۱۵ درصد از پایین‌ترین سطح ۴۰,۸۸۴ دلار در ساعات اولیه روز سه‌شنبه به بالاترین سطح روزانه در ۴۳,۳۸۰ دلار قبل از تثبیت در اطراف پشتیبانی در ۴۲,۳۰۰ دلار افزایش یافت.

این چیزی است که چندین تحلیلگر در مورد اقدام اخیر قیمت بیت کوین و اینکه چه سطوح حمایت و مقاومتی باید به حرکت رو به جلو توجه داشته باشند، می گویند.

قیمت بیت کوین می تواند کمتر اصلاح شود

پیش بینی حرکت بیت کوین در ۲۲ مارس توسط تحلیلگر بازار و کاربر مستعار توییتر “Rekt Captial” ارائه شد که نمودار زیر را منتشر کرد و خاطرنشان کرد: “اگر بیت کوین با موفقیت مورب سبز رنگ را به عنوان پشتیبان جدید دوباره آزمایش کند”، آنگاه به سمت مقاومت سبز ~ ۴۳۱۰۰ دلار در پیش است.

به گفته معامله‌گر، این یک پیشرفت قابل توجه بود زیرا پایان «سری چند ماهه بالاترین قیمت‌های پایین‌تر» برای بیت‌کوین را «تأیید کرد» و نشان می‌دهد که به زودی می‌توانیم به سمت بالاتری برویم.

علی‌رغم این چرخش صعودی رویدادها، معامله‌گر و کاربر مستعار توییتر «Ed_NL» هشدار داد که ممکن است باز کردن یک بیت‌کوین برای مدت طولانی بر اساس قیمت‌ها پس از پمپ، کمی زود باشد.

تحلیلگر معتقد است: «BTC پس از افت اولیه یک پرچم نزولی تشکیل می‌دهد، اما این مانند یک تله معمولی است که در آن ابتدا کوتاه‌کننده‌های اولیه را قبل از پایین آمدن برای تصحیح خارج می‌کنیم».

فشار بالقوه بالاتر

روند صعودی بیت کوین نیز توسط معامله گر کریپتو و میزبان پادکست The Wolf of All Streets، اسکات ملکر، برجسته شد، که نمودار زیر را منتشر کرد و اشاره کرد که بیت کوین “هنوز پایین تر است و به سمت سطح کلیدی در حدود ۴۵۵۰۰ دلار تثبیت می شود.”

معامله‌گر و کاربر نام مستعار توییتر «جان ویک» نیز به این حرکت رو به بالا در نمودار BTC اشاره کرد که نشان می‌دهد فشار احتمالی در بازی وجود دارد که می‌تواند منجر به افزایش بیشتر قیمت شود.

ویک در ادامه توضیح داد:

“به یاد داشته باشید که ما یک ناحیه سایه فشرده داریم که به نظر می رسد می خواهد شکسته شود! می تواند کاتالیزور فنی برای عبور ما از مقاومت ۴۵۰۰۰ تا ۴۶۰۰۰ دلار باشد.”

نیاز به پشتیبانی ۴۲۳۰۰ دلاری

آخرین اطلاعات توسط معامله‌گر رمزارز و مشارکت‌کننده کوین‌تلگراف، Michaël van de Poppe، ارائه شده است، که نمودار زیر را نشان می‌دهد که روند صعودی بیت‌کوین را نشان می‌دهد، که موفق به حفظ «پشتیبانی حیاتی» شده است.

«اگر بیت کوین بتواند آن سطوح را حفظ کند، به نظر من در حال گذراندن دوره‌ای از افزایش قیمت‌ها در بازارها هستیم. ون دی پوپ توضیح داد که خوب است.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر به ۱.۹۲۳ تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین ۴۲ درصد است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط