قیمت بیت کوین برای مدت کوتاهی به بالای ۴۰ هزار دلار رسید

  • 20 اسفند 1400
  • بروزرسانی: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰
  • 2 دقیقه
  • 457 نفر


بیت کوین (BTC) در ۱۱ مارس شاهد نوسانات فوری بود که امیدوار بود درگیری روسیه و اوکراین بتواند راه حلی دیپلماتیک پیدا کند.

موقعیت های کوچک با امید افزایش می یابد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بیت‌کوین/دلار آمریکا برای مدت کوتاهی ۱۴۰۰ دلار افزایش می‌یابد قبل از اینکه جمعه به زیر ۴۰۰۰۰ دلار تثبیت شود.

این اقدام پس از اظهارات تازه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، در دیدار با الکساندر لوکاشنکو، همتای بلاروسی خود گفت که “تغییرات مثبت” در پویایی اوکراین رخ داده است.

به نقل از رویترز و دیگران، او گفت: «تغییرات مثبت خاصی وجود دارد، مذاکره کنندگان طرف ما به من می گویند.

بیت کوین، که قبلاً تشدید تنش ها در درگیری های مسلحانه شناخته شده بود، بلافاصله در راستای بازارهای سهام اروپا و ایالات متحده دوباره رشد کرد. DAX آلمان با انتشار اخبار ۲.۶% افزایش یافت، در حالی که معاملات آتی S&P 500 قبل از افتتاح وال استریت ۱.۱% افزایش داشت.

نوسانات بر روی BTC/USD باقی ماند و گاوها تلاش کردند تا مقاومت ۴۰۰۰۰ دلاری را متقاعدکننده‌تر بشکنند.

با این حال، پیش از این، هشدارهایی از سوی کسانی که شاهد نصب سریع در صرافی اصلی Bitfinex بودند، آمده بود – یک نشانه کلاسیک مبنی بر اینکه نزولی در بازه زمانی کوتاه باید قریب‌الوقوع باشد.

اینها در زمان نگارش مقاله همچنان در حال صعود بودند و در بازه‌های زمانی روزانه و پایین‌تر و در بالاترین سطح خود از جولای ۲۰۲۱ قابل مشاهده بودند.

داده‌های منبع نظارتی Coinglass نشان داد که فشار به بالاترین قیمت‌های محلی ۴۰۲۰۰ دلار باعث انحلال متوسط موقعیت‌های فروش در پلتفرم‌های مشتق شد.

معامله گران خونسرد هستند

بیت‌کوین هنوز در محدوده بالای تجاری خود باقی مانده است، به طوری که منطقه شمالی ۴۲۰۰۰ دلاری غیرممکن است که برای مدت طولانی در سال ۲۰۲۲ نگهداری شود.

با این حال، آخرین اقدام قیمت برای برخی از معامله گران یک مزیت بود، با این حال، حساب محبوب توییتر Anbessa به دنبال کنندگانش گفت که همه چیز طبق برنامه پیش می رود.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط