قیمت بیت کوین افزایش یافت و به بالای ۴۰ هزار دلار رسید

  • 11 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 532 نفر


بیت کوین (BTC) با پیشروی هفته “بسیار خوب به نظر می رسد” زیرا گاوها در برابر چالش ها برای چندین سطح مقاومت قابل توجه قرار می گیرند.

تحلیلگر مجموعه معاملاتی Decentrader، Filbfilb، در به‌روزرسانی مشترکان تلگرام در تاریخ ۲ مارس، به احساسات صعودی فزاینده‌ای پیرامون چشم‌انداز BTC/USD پیوست.

معامله گر روی سطوح بالای ۴۰۰۰۰ دلار تمرکز می کند

بیت کوین پس از غافلگیر کردن بازار با شکست در روز دوشنبه، برای به چالش کشیدن اوج های فوریه افزایش یافته است. سرمایه‌گذاران و معامله‌گران، در حالی که تاکنون نتوانسته‌اند به آن‌ها پیروز شوند، واکنش بسیار مثبتی به این خبر نشان داده‌اند، و سنج‌های احساسات نشان می‌دهند که تحولی سریع در بازار در حال وقوع است.

بیت کوین در اواسط هفته بسیار خوب به نظر می رسد. HTF ها سطوح کلیدی دارند که به چالش کشیده می شوند.

در یک سناریوی بدتر، نقطه مورد علاقه گاوها برای نگه داشتن ۴۰۷۷۰ دلار است، که به طور ایده آل حداقل بسته شدن آخر هفته را در بازه های زمانی ۳ روزه تشکیل می دهد.

با این حال، حتی با در نظر گرفتن آشفتگی‌هایی که در حال حاضر بازارهای جهانی را به بردگی می‌کشند، نشانه‌هایی مبنی بر اینکه بدترین شرایط برای کریپتو به‌عنوان یک طبقه دارایی در حال سرازیر شدن است.

همانطور که توسط Jurrien Timmer، مدیر کلان جهانی در غول مدیریت دارایی ایالات متحده Fidelity Investments اشاره کرد، به نظر می رسد که بیت کوین و سهام مرتبط در شکل گیری «دو ته» قرار گرفته اند.

به این ترتیب، برای ادامه بیت کوین/دلار آمریکا، بالاترین قیمت فعلی فوریه که کمتر از ۴۶۰۰۰ دلار است، باید به طور متقاعدکننده‌ای برای حمایت تغییر داده شود.

به نظر می رسد که یک دوبله بالقوه برای BTC و سهام مربوطه در حال ساخت است.

پشتیبانی نمودار روزانه بالاتر می رود

داده‌های دفترچه سفارش از صرافی اصلی Binance نیز حرکت‌های صعودی فزاینده‌ای توسط معامله‌گران در روزهای اخیر را نشان می‌دهد.

با افزایش بیت کوین، قیمت ها به تدریج افزایش یافته است و تقاضای جدید اکنون در حدود ۴۳۲۰۰ دلار است. در همین حال، ۴۵۰۰۰ دلار همچنان یکی از حوزه‌های اصلی فشار فروش است.

همانطور که در این هفته توسط شرکت تحلیلی Glassnode گزارش شد، با این حال، داده‌ها نشان می‌دهند که تقریباً هر خریدار در بالاترین قیمت تاریخ نوامبر ۶۹۰۰۰ دلار اکنون تسلیم شده است و تمایل کلی برای خروج از قیمت‌ها بین آن نقطه و نقطه فعلی را کاهش می‌دهد.

«در طول این دوره ۲.۵ ماهه تجمیع، مقدار زیادی از عرضه توسط خریداران برتر به مبادلات برای فروش منتقل شد. در آخرین خبرنامه هفتگی خود، «The Week On-Chain» توضیح داد: این عرضه سپس به تدریج توسط خریدارانی با اعتقاد بالاتر جذب شد، و مبنای هزینه این کوین ها در محدوده قیمتی ۲۹ تا ۴۰ هزار دلار سنگین‌تر شد. ”

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط