قیمت بیت کوین از نهنگ ها پیروی می کند

  • 18 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 557 نفر


بر اساس داده ها، خرید و فروش نهنگ ها محدودیت های قیمت بیت کوین را تعیین می کند.

بیت کوین (BTC) هم سرمایه گذاران بلندمدت و هم سرمایه گذاران کوتاه مدت را در ماه می و ژوئن ناراحت کرد، اما داده ها نشان می دهد که تجارت ممکن است «آسان تر» از آن چیزی باشد که بسیاری تصور می کردند.

منبع تجزیه و تحلیل زنجیره ای Whalemap گفت که نهنگ های بیت کوین تقریباً تمام عملکرد بازار را در هفته های اخیر هدایت کرده اند.

نهنگ ها به تثبیت بیت کوین به ۳۰۰۰۰ دلار کمک می کنند

در تحلیلی که در ۷ ژوئن منتشر شد، محققان Whalemap دریافتند که افزایش و کاهش محلی BTC/USD با فعالیت بالاتر نهنگ‌ها همزمان است.

هنگامی که بزرگترین کیف پول بیت کوین خرید یا فروش دارایی را انتخاب می کند، قیمت تا این حد واکنش نشان می دهد. کسانی که می خواهند خطر را در دوره های زمانی کوتاه کاهش دهند، ممکن است ترجیح دهند طبق سطوحی که نهنگ ها بیشتر به آن علاقه دارند عمل کنند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد برخی از نهنگ ها نسبت به بقیه فعال تر بودند. هفته گذشته، یک کیف پول در بایننس با خرید و فروش بعدی به محدوده معاملات محدود بیت کوین کمک کرد.

تحلیلگر معروف Credible Crypto در ۸ ژوئن در پستی در توییتر اضافه کرد: “این نهنگ بایننس در دو هفته گذشته هر افزایش و کاهش محلی را ثبت کرده است.”

طبق داده‌های Cointelegraph Markets و TradingView، جفت BTC/USD حرکت صعودی خود را معکوس کرد و تمام سودهایی را که در اولین روند صعودی کسب کرده بود از دست داد.

همبستگی با سهام “آزاردهنده” است

در حالی که نهنگ ها قیمت ها را در محدوده خاصی نگه می دارند، رابطه بیت کوین در بازارهای سنتی سرمایه گذاران را عصبی می کند.

باب لوکاس، مفسر می‌گوید که بعید است سهام در کوتاه‌مدت بهبود یابند زیرا انقباض پولی جهانی در ۷ ژوئن افزایش یافته است.

من هنوز یک کاتالیزور کلان برای سقوط سهام پیدا نکرده ام. همانطور که قبلا گفته شد، ما در یک بازار نزولی دوره ای هستیم که به زمان بیشتری نیاز دارد.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط