قیمت اتریوم از ۳۰۰۰ دلار فراتر رفت

  • 4 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 366 نفر


قیمت اتریوم در نهایت از سطح ۳۰۰۰ دلار فراتر رفت، اما تحلیلگران انتظار دارند که سطح پایین‌تری دوباره آزمایش شود.

علیرغم مواجهه با بادهای مخالف در بسیاری از زمینه ها، بازار ارزهای دیجیتال در ۲۳ مارس مورد توجه قرار گرفت. در مواجهه با جنگ، تورم فزاینده و عدم اطمینان اقتصادی، بازارهای مالی تحت تاثیر منفی قرار می گیرند و نیاز به سبد سرمایه گذاران متنوع افزایش می یابد.

بازار آلت‌کوین‌ها در تلاش است تا تحت رهبری اتریوم، بزرگترین پلتفرم قرارداد هوشمند با قیمت ۳۰۰۰ دلار، روی زمین قوی مستقر شود، جایی که گاوها برای به دست آوردن حمایت می‌جنگند.

نظرات تعدادی از تحلیلگران در بازار درباره حرکت صعودی اتر و انتظارات کوتاه مدت آنها:

تست ۳۱۲۵ دلاری اتریوم مورد انتظار است

مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، نمودار زیر را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد «قیمت اتریوم پس از حفظ سطح بحرانی به سمت بالا حرکت می‌کند».

ون د پوپ نوشت:

فکر می کنم در مرحله بعدی ۳۱۲۵ دلار را آزمایش کنیم.

با این حال، Chartpunk کاربر توییتر آنقدر سریع عمل نمی کند و نمودار زیر را منتشر کرده و روند صعودی ۱۰ روزه اتریوم را برجسته کرده و به بازار بیش از حد گرم اشاره می کند.

Chartpunk گفت:

بازار را FOMO نکنید. اگر می‌خواهید سوار قطار شوید، منتظر بمانید تا منطقه ورودی در نمودار دوباره آزمایش شود.»

با توجه به قسمت هایلایت شده در نمودار، Charpunk انتظار دارد یک منطقه ورود مجدد در حدود ۲۹۷۵ دلار باشد.

حساسیت خنثی تا ۳۲۸۷ دلار

این تحلیلگر که در توییتر با نام Mad Max Crypto شناخته می شود، با اتخاذ رویکردی سنجیده تر نسبت به قیمت فعلی، نمودار زیر را به اشتراک گذاشت و استدلال کرد که “سطح ۳۲۸۷ دلار احساسات خنثی بدون حمایت است.”

این دیدگاه توسط مشاور ارزهای دیجیتال Altcoin Sherpa پشتیبانی شد. او نمودار زیر را منتشر کرد و تاکید کرد که پایین‌ترین و بالاترین میزان برای اتر مشاهده خواهد شد:

Altcoin Sherpa گفت:

“من فکر می کنم که ساختار بازار می تواند در بازه های زمانی پایین تر معکوس شود، اما شخصا مشتاقانه منتظر سطوح بالاتر هستم. صرف نظر از این، اصول ETH2.0 بسیار قوی خواهد بود.”

عقب نشینی احتمالی تا ۲۶۰۰ دلار

Follis، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، در پیام خود در مورد سطوح پایین قیمتی که باید مراقب آنها بود، توجه را به احتمال عقب نشینی تا ۲۶۰۰ دلار جلب کرد.

فولیس نوشت:

“در بازه های زمانی ساعتی، صعودی پیش بینی می شود و من انتظار دارم تا زمانی که به زیر ۲۸۰۰ دلار نزول نکنیم، صعودی بیشتر خواهد شد. اگر عقب نشینی به منطقه ۲۶۰۰ دلاری وجود داشته باشد، این نیز منطقه جالبی است زیرا ماکرو فیبوناچی ۷۹% به خوبی در منطقه کار کرده است. دامنه.”

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۹۲ تریلیون دلار است و بیت کوین ۴۱.۷ درصد تسلط دارد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط