قیمت آوالانچ طی پنج روز ۲۵ درصد افزایش یافت

  • 15 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 319 نفر


آوالانچ (AVAX) پنج روز پس از آزمایش یک منطقه عطف کلیدی به عنوان پشتیبانی آن، صعود کرده است. اکنون، جفت AVAX/USD با احتمال ادامه حرکت اصلاحی صعودی خود در سه ماهه دوم مواجه است.

حرکت صعودی ۳۰درصدی؟

قیمت AVAX از نزدیک به ۵۵ دلار در ۳۰ آوریل به تقریباً ۶۹.۵۰ دلار در ۵ می افزایش یافت که ۲۵ درصد جهش داشت.

جالب توجه است که حرکت بازگشتی AVAX در همان ناحیه پشتیبانی (محدوده ۵۴ تا ۶۰ دلار) ظاهر شد که به ترتیب در جلسه ژانویه ۲۰۲۲ تا آوریل ۲۰۲۲ و در جلسه اکتبر ۲۰۲۱ تا نوامبر ۲۰۲۱ به افزایش ۱۰۰ درصدی و ۱۷۵ درصدی قیمت قبل از افزایش قیمت ظاهر شد.

علاوه بر این، خط روند پایین الگوی کانال نزولی غالب AVAX (احتمالاً “پرچم گاو نر”) به عنوان پشتیبانی عمل می کند. این پتانسیل توکن Avalanche را برای گسترش حرکت بازگشتی خود به سمت خط روند بالای کانال نزدیک به ۹۰ دلار افزایش داد که تقریباً ۳۵ درصد از قیمت ۵ می افزایش داشت.

Valkyrie صندوق AVAX را راه اندازی کرد

افزایش قیمت AVAX همچنین همزمان با حرکت‌های صعودی مشابه در سایر نقاط بازار ارزهای دیجیتال بود که بخشی از آن به دلیل اعلام فدرال رزرو در ۴ می برای افزایش ۰.۵ درصدی نرخ بهره در مقابل ۰.۷۵ درصدی مورد انتظار بود.

AVAX در مقایسه با پایین‌ترین قیمت ۵۹ دلاری آن در ۴ می، حدود ۲۰ درصد افزایش یافته است. جالب اینجاست که سودهای آن بالاتر از دارایی های رقیب اصلی خود از جمله بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و پولکادوت (DOT) بوده است. این می تواند به خاطر والکری باشد.

شرکت سرمایه‌گذاری رمزارز مستقر در تنسی در ۴ می اعلام کرد که یک آوالانچ Trust (VAVAX) را برای سرمایه‌گذاران معتبر راه‌اندازی می‌کند. این شرکت حداقل سرمایه گذاری را ۲۵۰۰۰ دلار تعیین کرده است و به گفته منابع، در حال حاضر ۲۵ میلیون دلار به خزانه های خود جذب کرده است.

این راه اندازی پس از آن صورت می گیرد که Avalanche شاهد روندهای صعودی در معیارهای کلیدی، از جمله استفاده و تولید درآمد بود.

جیمز تراتمن، گزارش می‌دهد که میانگین تراکنش‌های روزانه شبکه در سه ماهه اول/۲۰۲۲ تقریباً دو برابر شده است (۸۲.۸٪) در مقایسه با سه ماهه قبل، در حالی که درآمد کل آن در همان بازه زمانی ۷۲.۷٪ افزایش یافته است.

این تحلیلگر همچنین تاکید کرد که رشد درآمد Avalanche می‌تواند بر ارزش بازار AVAX “فشار صعودی” وارد کند، زیرا شبکه اثبات سهام آن ۱۰۰٪ کارمزدها را می‌سوزاند (مشتق‌شده در AVAX)، و در نتیجه کل عرضه در گردش را کاهش می‌دهد.

تراتمن نوشت: «این امر از طریق افزایش کمیاب به جای ترکیب کردن موجودی اعتباردهنده ها و نمایندگان، ارزش را برای همه دارندگان توکن به ارمغان می آورد.

“سوال این است که تفاوت بین درآمد و ارزش بازار چقدر از نظر آماری معنی‌دار است. از آنجایی که ارزش بنیادی (در مقایسه با ارزش سوداگرانه) به بخش مهم‌تری از ارزش بازار تبدیل می‌شود، از لحاظ نظری باید یک همبستگی قوی بین درآمد و ارزش بازار وجود داشته باشد.”

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط