قیمت آلت کوین برای مدت کوتاهی افزایش یافت

  • 31 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 4 دقیقه
  • 385 نفر


در ۱۲ می، کل سرمایه بازار آلت کوین به پایین ترین حد خود در ۱۰ ماه گذشته رسید و این معیار همچنان به آزمایش سطح حمایت ۱.۲۳ تریلیون دلاری ادامه می دهد. با این حال، هفت روز بعد به طور معقولی آرام بود در حالی که بیت کوین (BTC) ۳.۴ درصد و اتر (ETH) ۱.۵ درصد افزایش یافت. در حال حاضر، مجموع سقف ارزهای دیجیتال ۱.۳۱ تریلیون دلار است.

امواج ناشی از سقوط Terra (LUNA) همچنان بر بازارهای رمزنگاری، به ویژه صنعت مالی غیرمتمرکز تأثیر می گذارد. علاوه بر این، کاهش اخیر در بازارهای سنتی منجر به از دست دادن ۷.۶ تریلیون دلار ارزش بازار از شاخص بورس نزدک شده است که بالاتر از فروش مارس ۲۰۲۰ است.

در ۱۷ می، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، قصد آنها را برای سرکوب تورم از طریق افزایش نرخ های بهره تایید کرد، اما هشدار داد که حرکت انقباضی فدرال رزرو می تواند بر نرخ بیکاری تأثیر بگذارد.

احساسات نزولی به بازارهای ارزهای دیجیتال سرازیر شد و «شاخص ترس و طمع»، یک سنجشگر احساسات مبتنی بر داده، در ۱۷ می به ۸/۱۰۰ رسید. این پایین‌ترین مقدار معیار از ۲۸ مارس ۲۰۲۰، دو هفته پس از سقوط عمومی است. قراردادهای آتی نفت را به سطوح منفی رساند و بیت کوین (BTC) را به زیر ۴۰۰۰ دلار رساند.

در زیر برندگان و بازنده های هفت روز گذشته آمده است. در حالی که دو ارز دیجیتال پیشرو سودهای اندکی داشتند، تعداد انگشت شماری از آلت کوین های با سرمایه متوسط ​​۱۵ درصد یا بیشتر افزایش یافتند.

Monero (XMR) ۲۲٪ افزایش یافت زیرا سرمایه گذاران منتظر “انتشار دم” بودند که در بلوک ۲,۶۴۱,۶۲۳ یا حدوداً ۴ ژوئن اجرا می شود. جامعه تصمیم گرفت حداقل پاداش ۰.۶ XMR را در هر بلوک لحاظ کند، بنابراین ماینرها ۱۰۰٪ به تراکنش متکی نیستند.

Cosmos (ATOM) ۱۶.۵ درصد افزایش یافت، حرکتی که به نظر می‌رسد بخشی از اصلاح گسترده‌تر است که در ۱۲ می آغاز شد، زمانی که ATOM به پایین‌ترین حد یازده ماهه خود نزدیک به ۸ دلار سقوط کرد. شایان ذکر است که طبق گزارش Cointelegraph، زنجیره مادر آن، Cosmos Hub، شاهد خروج سرمایه عظیم از استخرهای نقدینگی خود بود.

Klaytn (KLAY)، یک بلاک چین که توسط غول اینترنتی کره جنوبی کاکائو پشتیبانی می شود، در ۱۶ مه اعلام کرد که زیرساخت و گره های اولیه را فراهم می کند و موارد استفاده اولیه را برای شبکه خدمات مبتنی بر بلاک چین (BSN) ایجاد می کند و ورود به آن را فراهم می کند. بازار چین

پریمیوم تتر ناراحتی جزئی را نشان می دهد

حق بیمه OKX Tether (USDT) معیار خوبی برای تقاضای ارزهای دیجیتال خرده‌فروشی مستقر در چین است. این تفاوت بین معاملات همتا به همتا (P2P) مبتنی بر چین و دلار ایالات متحده را اندازه گیری می کند.

تقاضای خرید بیش از حد به شاخص بالاتر از ارزش منصفانه روی ۱۰۰٪ فشار می آورد و در طول بازارهای نزولی، پیشنهاد بازار Tether تحت فشار قرار می گیرد و باعث تخفیف ۴٪ یا بالاتر می شود.

پریمیوم تتر در ۱۲ می به ۵.۴ درصد رسید، که بالاترین سطح آن در بیش از ۶ ماه گذشته بود، اما این حرکت می‌توانست به جریان خروجی عظیم اکوسیستم Terra، که عمدتاً از استیبل کوین USD Terra (UST) بود، مرتبط باشد.

اخیراً، این اندیکاتور وخامت ملایمی را نشان داد زیرا در حال حاضر ۱.۸٪ تخفیف دارد. کمبود تقاضای خرده فروشی چندان نگران کننده نیست زیرا کل سرمایه بازار ارزهای دیجیتال در ماه گذشته ۳۴ درصد از دست داده است.

معاملات آتی آلت کوین منعکس کننده بی علاقگی به اهرم است

قراردادهای دائمی، همچنین به عنوان مبادله معکوس شناخته می شوند، دارای نرخ تعبیه شده ای هستند که معمولاً هر هشت ساعت یک بار شارژ می شود. صرافی ها از این کارمزد برای جلوگیری از عدم تعادل ریسک ارز استفاده می کنند.

نرخ سرمایه گذاری مثبت نشان می دهد که خریداران اهرم بیشتری را طلب می کنند. با این حال، زمانی که فروشندگان به اهرم اضافی نیاز دارند، وضعیت برعکس رخ می دهد که باعث می شود نرخ تامین مالی منفی شود.

قراردادهای دائمی منعکس کننده احساسات متفاوتی هستند زیرا بیت کوین و اتریوم دارای نرخ سرمایه گذاری اندکی مثبت ( صعودی) هستند، اما آلت کوین ها خلاف این را نشان می دهند. به عنوان مثال، نرخ هفتگی منفی ۰.۳۵٪ Solana (SOL) برابر با ۱.۵٪ در ماه است که برای اکثر معامله گران مشتقه نگران کننده نیست.

با توجه به اینکه شاخص‌های مشتقات بهبود کمی نشان می‌دهند، عدم اعتماد سرمایه‌گذاران وجود دارد زیرا کل ارزش بازار کریپتو برای حفظ حمایت ۱.۲۳ تریلیون دلاری مبارزه می‌کند. تا زمانی که این احساسات بهبود نیابد، احتمال یک حرکت نامطلوب قیمت همچنان بالاست.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط