قانون ممنوعیت استخراج بیت کوین امضا نشده است

  • 18 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 357 نفر
قانون ممنوعیت استخراج بیت کوین امضا نشده است


قانون ممنوعیت استخراج بیت کوین امضا نشده است

کتی هوچول، رئیس نیویورک هنوز به طور علنی متعهد به امضای لایحه بحث‌برانگیز اثبات کار (PoW) ممنوعیت استخراج بیت کوین نشده است، در عوض خاطرنشان می‌کند که تیم او در چند ماه آینده «بسیار دقیق» این پیشنهاد را بررسی خواهد کرد.

اگر او لایحه قانونی را امضا کند، عملیات استخراج رمزارز PoW با پشتیبانی سوخت‌های فسیلی دیگر قادر به راه‌اندازی فروشگاه یا تمدید مجوزهای موجود در نیویورک نخواهد بود. بر اساس مقررات جدید، تنها عملیات‌های PoW با پشتیبانی ۱۰۰ درصدی انرژی‌های تجدیدپذیر می‌توانند کار کنند.

سنای ایالت نیویورک این لایحه را در ۳ ژوئن به تصویب رساند که اعضای جامعه کریپتو را ناامید کرد، به این معنی که سرنوشت این لایحه اکنون در دست فرماندار هوچول است که قدرت تایید یا وتوی این قانون را دارد.

در این مرحله، به نظر می رسد که دموکرات قصد ندارد در تصمیم گیری عجله کند. در طی یک کنفرانس خبری در روز سه‌شنبه، هوچول تصمیم گرفت که در مورد ممنوعیت جنگ‌افروزه‌ها تصمیمی نگیرد، زیرا او پیشنهاد کرد که روند مشورت ممکن است چند ماه طول بکشد:

“ما همه لوایح را بسیار دقیق بررسی خواهیم کرد. ما باید در شش ماه آینده کارهای زیادی انجام دهیم.”

اوایل امروز نامزدهای دموکرات برای فرمانداری نیویورک از جمله هوچول، نماینده کنگره تام سوزی و وکیل عمومی جومان ویلیامز در مناظره ای پیش از انتخابات با یکدیگر روبرو شدند.

خبرنگارانی مانند جاش سولومون از اتحادیه تایمز این رویداد را به صورت زنده دنبال کردند و خاطرنشان کردند که هوچول پیشنهاد کرده است که تیم او زمانی برای بررسی کامل این لایحه نداشته است، اما از ایده کاهش اثرات زیست محیطی کارخانه های استخراج سوخت فسیلی حمایت می کند.

هوچول اکنون پیشنهاد می‌کند که تیم او زمانی برای بررسی لایحه مهلت قانونی اثبات کار رمزنگاری مجوزهای جدید نداشته است و از مفهوم جلوگیری از آسیب رساندن کارخانه‌های سوخت فسیلی به محیط ‌زیست حمایت می‌کند.

هوچول در اواخر ماه گذشته که در مورد این لایحه صحبت می کرد، بر لزوم ایجاد تعادل در حفاظت از محیط زیست و ایجاد شغل تاکید کرد.

استخراج PoW در چند سال گذشته موضوع بسیار تفرقه‌انگیزی در نیویورک بوده است، به طوری که گروه‌های زیست‌محیطی مانند Seneca Lake Guardian در موارد متعددی علیه شرکت استخراج بیت‌کوین (BTC) Greenidge Generation LLC در شمال نیویورک صحبت کرده اند.

در حالی که فهرست بلندبالایی از سازمان‌ها، کسب‌وکارها و گروه‌های کارگری نیز در ماه اکتبر نامه‌ای را امضا کردند که در آن از فرماندار هوچول خواستند تا مجوز شرکت‌های معدنی PoW را رد کند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط