فرصت های کسب درآمد از gamefi

  • 7 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 4 دقیقه
  • 685 نفر


فرصت های کسب درآمد از gamefi

بازی‌های رمزارزمثل gamefi قبلاً تصور عمومی از این صنعت را تغییر داده است، از چیزی که بر پایه‌های سرگرمی ساخته شده بود به فرصتی برای کسب درآمد. متأسفانه، به دلیل موانع زیاد برای بازیکنان جدید، بسیاری از پتانسیل ها هنوز محدود است. از جمله شکاف دانش درک شده مورد نیاز برای شرکت در صنعت ارزهای دیجیتال، کیف پول‌های مرتبط و پیمایش پلتفرم‌های ناشناخته است. از طرف دیگر، بازیکنانی که به دنبال آزمایش یک مدل گیم پلی جدید هستند، از هزینه های اولیه برای شروع ناامید شده اند.

نتیجه این است که دنیای غیرمتمرکز طراحی شده برای جمعیت به طور کلی به گروهی منتخب از آنهایی که سطح تحصیلات معین و درآمد متوسطی دارند منحرف می شود. گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که یک مشکل جنسیتی قابل توجه نیز وجود دارد، زیرا اکثر سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال مرد هستند. بنابراین، برای پذیرش جریان اصلی، باید کاری انجام شود تا زمین بازی برای بقیه جهان یکسان شود.

مشابه روشی که رابینهود فرآیند سرمایه گذاری را برای معامله گران خرده فروشی ساده کرد، تیم پشتیبان Ethlas با ماموریت ایجاد پل بین میلیاردها کاربر بعدی به سوی متاورز کریپتو شکل گرفت. Ethlas با ایجاد یک پلتفرم بازی‌های گاه به گاه یک مرحله‌ای، اولین طعم بازی‌های رایگان و کسب درآمد را به دنیا می‌دهد.

Ethlas توسط چندین حزب شناخته شده، از جمله Yield Guild Games (SEA)، Infinity Ventures Crypto، Sequoia Capital India و مدیران CoinMarketCap و Coinbase حمایت می شود. از آن زمان این پروژه سری پیدایش خود را از Komo NFT منتشر کرده است که در ۲ مارس راه اندازی می شود، با ابزارهای گسترده درون بازی، از هنر مولد گرفته تا افزایش درآمد، تا دسترسی انحصاری به بازی های معمولی و مبتنی بر نبرد. خود این پروژه بر روی Polygon (MATIC) ساخته شده است و اکنون بیش از ۱۳۰۰۰۰ کاربر کیف پول رمزنگاری شده در سراسر جهان دارد که از پایان ژانویه به ۳ میلیون بازی می‌رسد.

NFT های منحصربفرد بازی

همانطور که داستان پیش می‌رود، خدایان کومو ۸۳۳۷ NFT منحصربه‌فرد را به دنیای Ethlas فرستادند تا بازی‌ها و جواهرات گرانبها را بیابند. هر کومو NFT از کومودو اژدهای رایج در اندونزی الگوبرداری شده است و برای استفاده گیمرها و کاربران ارزهای دیجیتال طراحی شده است. NFT ها همچنین ممکن است به NFT های اصلی مجهز شوند تا با عرضه بازی های جدید، مهارت ها، نقشه ها و ماموریت های انحصاری را بیشتر باز کنند.

“Komo Cup یک بازی گاه به گاه پرمخاطره است که به برندگان اجازه می دهد تا با کسب رتبه های برتر در مسابقات روزانه، یک ظرف جایزه تا سقف ۱۰۰۰۰ دلار برنده شوند. کمی بعد از آن کومو کلش منتشر شد. یک بازی استراتژی نبرد مبتنی بر نوبت که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا مجموعه‌های ۳ کومو خود را تشکیل دهند و در حالت‌های مختلف بازی برای بردن گلدان جایزه رقابت کنند.”

این NFT ها از طریق فرآیند ضرب کردن زنده می شوند. در عمل، کاربران باید قیمت مینت ۳۰۰۰۰ XGEM، تقریباً ۳۵۰ دلار در زمان چاپ را داشته باشند، که می توان مستقیماً از طریق QuikSwap (QUICK) با مبادله MATIC به دست آورد. با وجود بودجه، طرفین باید در روز ضرابخانه به وب سایت رسمی Ethlas مراجعه کنند. بازیکنان می توانند در فروش عمومی از ۲ مارس شرکت کنند.

به پذیرندگان اولیه با پیوستن به لیست سفید ۲۰۰۰ امتیازی مزیت بیشتری داده می شود. با کسب یک جایگاه، بازیکنان می‌توانند کومو NFT‌های خود را زودتر با قیمتی با تخفیف ضرب کنند.

از بین بردن موانع

انجمن Ethlas اکنون شامل بیش از ۳۶۰۰۰ عضو ناسازگار است، جامعه ای رو به رشد که گفته می شود تلاش های پروژه را به سمت تبدیل شدن به یک پلتفرم میزبانی بازی سوق می دهد. در طی ۱۲ ماه آینده، بازیکنان می توانند انتظار گیم پلی عمیق تری را داشته باشند، از جمله میزبانی مسابقات و فرصت هایی برای شرکت در نبردهای جایزه با میزبانی اینفلوئنسرها.

در راستای نقشه راه رسمی پروژه، بازیکنان همچنین می توانند با ادغام بازی های سنتی با پلتفرم جوایز ارز دیجیتال موجود Ethlas، انتظار افزایش انتخاب بازی را داشته باشند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط