فایل های Mastercard 15 علامت تجاری مرتبط با متاورس و NFT

  • 23 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 198 نفر
فایل های Mastercard 15 علامت تجاری مرتبط با متاورس و NFT


فایل های Mastercard 15 علامت تجاری مرتبط با متاورس و NFT

مسترکارد (Mastercard) غول پرداخت ۱۵ توکن غیرقابل تعویض (NFT) و درخواست علامت تجاری متاورس را به اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده یا USPTO ارسال کرده است.

نکات برجسته این پرونده ها شامل طرح هایی برای یک جامعه مجازی برای تعامل با دارایی های دیجیتال، پردازش کارت های پرداخت در Metaverse، یک بازار آنلاین برای خریداران و فروشندگان کالاهای دیجیتال قابل دانلود، رویدادهای واقعیت مجازی و موارد دیگر است.

یک ثبت علامت تجاری برای شعار «بی‌قیمت» این شرکت شامل فایل‌های چندرسانه‌ای مانند آثار هنری، متن، صدا و ویدیو است که توسط NFT تأیید شده‌اند. یکی دیگر از برنامه‌های کاربردی نشان‌دهنده طرح‌هایی برای نشان‌واره قرمز و زرد رنگ «دایره‌ها» برای پردازش تراکنش‌های کارتی است که برای پرداخت کالاها و خدمات در Metaverse و دیگر جهان‌های مجازی استفاده می‌شود.

یک پتنت اضافی قصد دارد نام Mastercard را به رویدادهای فرهنگی، کنسرت ها، رویدادهای ورزشی، جشنواره ها و جوایز در Metaverse و همچنین به سمینارها و برنامه های آموزش مالی اضافه کند.

همانطور که قبلاً توسط کوین تلگراف گزارش شده بود، مسترکارت در ماه فوریه ۵۰۰ استخدام جدید اضافه کرد تا با بانک ها و بازرگانان در مورد استفاده از فناوری های رمزنگاری فعال و NFT مشورت کند. اما این تنها شرکت بزرگ فین‌تک نیست که برای علامت‌های تجاری NFT یا متاورس درخواست داده است. ویزا و امریکن اکسپرس پرونده های USPTO مربوط به کریپتو خود را ارسال کرده اند.

در سال ۲۰۲۰، ویزا برای اولین بار یک درخواست ثبت اختراع برای ایجاد یک ارز دیجیتال ثبت کرد و در حال حاضر در حال توسعه یک ارز دیجیتال بومی در شبکه های کارت خود است. در مورد امریکن اکسپرس، هفت اپلیکیشن مربوط به برندسازی آن با کارت‌های پرداخت مجازی، خدمات دربان در متاورس و استفاده از کارت‌های آن در بازار NFT وجود دارد.

علاوه بر این، این شرکت‌های کارت اعتباری چندین ابتکار برای رقابت در اقتصاد مجازی اتخاذ کرده‌اند. در حالی که Mastercard یک برنامه سه ماهه به نام Start Path Crypto ایجاد کرد تا به استارت‌آپ‌های بلاک چین و رمزارز کمک کند تا کسب‌وکار خود را گسترش دهند، ویزا همچنین برنامه Creator خودش را راه‌اندازی کرد تا کارآفرینان را در مورد NFT راهنمایی کند تا کسب‌وکارهای کوچک خود را توسعه دهند.

Mastercard بخشی از شورای استانداردهای امنیتی PCI یا PCI SSC است که متشکل از شرکت‌های بزرگ کارت اعتباری جهانی از جمله American Express، Discover، Visa و JCB است که برای بهبود امنیت داده‌های پرداخت در سراسر جهان فعالیت می‌کند. اخیراً، Scallop، یک برنامه بانکداری تنظیم‌شده DeFi، به PCI SSC ملحق شد، با این هدف که بینش‌های صنعت DeFi را ارائه دهد و ابتکارات را به شورا توصیه کند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط