عملکرد چشمگیر LUNA در ۵ هفته اخیر

  • 8 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 493 نفر


بیت کوین (BTC) همچنان قادر به شکستن بیش از ۴۰۰۰۰ دلار نیست، در حالی که عملکرد چشمگیر LUNA آن را به بالاترین سطح ۵ هفته اخیر رسانده است.

پس از اینکه دیروز نتوانست بر ۴۰۰۰۰ دلار غلبه کند، بیت کوین در ساعات بعدی حدود ۲۰۰۰ دلار کاهش یافت اما برخی از ضررها را جبران کرد. اکثر آلت کوین ها در مقیاس روزانه به طور غیر معمول آرام هستند، اما با نگاهی به بازه زمانی وسیع تر، LUNA یک بالاترین ماهانه جدید را ترسیم کرده است.

بیت کوین در ۳۹ هزار دلار باقی می ماند

چند روز گذشته از زمانی که اروپا شاهد اولین جنگ خود از سال ۱۹۴۵ بود، برای فضای ارزهای دیجیتال و همچنین تمام بازارهای مالی دیگر بسیار ناآرام بود. پس از هفته‌ها تشدید تنش، روسیه سرانجام یک “عملیات نظامی ویژه” را علیه اوکراین در طول هفته آغاز کرد و به این موضوع پرداخت. اکثر بازارها دچار آشفتگی می شوند.

بیت کوین از ۳۹۰۰۰ دلار تا ۳۴۰۰۰ دلار کاهش یافت، اما اطمینان از جانب ایالات متحده و سایر کشورها مبنی بر اینکه آنها فقط تحریم های شدیدی را اعمال خواهند کرد و وارد یک جنگ همه جانبه علیه روسیه نخواهند شد، این دارایی را به شمال فرستاد.

در روز بعد، بیت کوین تمام ارزش از دست رفته را به دست آورد و حتی تلاش کرد افزایش بیشتری داشته باشد و دیروز ۴۰۰۰۰ دلار را به چالش کشید، اما فایده ای نداشت. رد بعدی آن را به سمت جنوب به حدود ۳۸۰۰۰ دلار رساند.

با این وجود، بیت کوین یک بار دیگر رشد کرد و در حال حاضر در سطح آشنای حدود ۳۹۰۰۰ دلار قرار دارد. در نتیجه، ارزش بازار آن نزدیک به ۷۵۰ میلیارد دلار است.

ارز LUNA در ۵ هفته اخیر رشد زیادی داشته است

مانند بیت کوین، اکثر آلت کوین ها، نوسانات مشابه افزایش قیمت را در طول هفته تجربه کردند. با این حال، اکنون بیشتر آنها آرام شده اند.

پس از چند روز پرنوسان خود، که در آن ETH به ۲۲۰۰ دلار کاهش یافت، دومین ارز دیجیتال بزرگ اکنون در حدود ۲۷۵۰ دلار پس از یک افزایش جزئی روزانه ثابت شده است.

بایننس کوین، کاردانو، آوالانچ، پولکادوت و دوج کوین نیز اندکی سبز هستند. Terra بار دیگر در میان بهترین عملکردها قرار گرفت و افزایش ۴ درصدی دیگر LUNA را به بالاترین سطح قیمت خود از اواخر ژانویه با بیش از ۷۵ دلار رساند.

سولانا، ریپل و شیبا اینو از دیروز تا حدی کشش را از دست داده اند. حتی اکثر آلت کوین های با سرمایه پایین و متوسط متوقف شده اند و ارزش بازار ارزهای دیجیتال اندکی به حدود ۱.۸ تریلیون دلار افزایش یافته است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط