عرضه غیر فعال بیت کوین به رکورد نزدیک است

  • 1 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 494 نفر
عرضه غیر فعال بیت کوین به رکورد نزدیک است


اگرچه قیمت بیت کوین (BTC) در حدود ۴۰۰۰۰ دلار است، داده های جدید نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق قصد فروش ندارند.

داده های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassdone نشان می دهد که با وجود نوسانات قیمت بیت کوین، بیش از ۶۰ درصد عرضه بیت کوین حداقل برای یک سال در کیف پول ها بوده است.

ادامه هولینگ معامله گران بلندمدت همان چیزی است که وضعیت فعلی بازار بیت کوین را از اکثر روندهای نزولی دیگر متمایز می کند.

اقدام قیمت لحظه ای در ماه گذشته در مقایسه با بالاترین سطح تاریخ نوامبر ۵۰ درصد زیان داشت و معامله گران کوتاه مدت انتظارات بالایی داشتند. با این حال، هیچ کس در میان دارندگان با تجربه فروخته نمی شود.

بر اساس اندیکاتور امواج HODL Glassnode، تا ۱۸ فوریه، ۶۰.۶۱ درصد از کل عرضه بیت کوین حداقل برای یک سال در هیچ تراکنشی استفاده نشده است.

این درصد از کل عرضه بیت کوین تاکنون تنها دو بار به این سطح رسیده است.

از سوی دیگر، آلیستر میلن، کارآفرین و سرمایه‌گذار، اظهار داشت که هر دوی این موقعیت‌ها یک روند نزولی را دنبال کردند و سپس قیمت بیت‌کوین یک جهش بزرگ به سمت بالا انجام داد.

بنابراین، احتمال یک روند صعودی در قیمت بیت کوین در میان مدت وجود دارد که بدبینی نسبت به نشانه گذاری حمایت کلان، افزایش نرخ بهره و تنش های ژئوپلیتیکی را به چالش می کشد.

فیلیپ سوئیفت، تحلیلگر Decentrader، با توجه به این داده ها گفت: “سرمایه گذاران با صبر و حوصله دست نگه می دارند زیرا می دانند به زودی چه چیزی در راه است.”

ممکن است روند نزولی بیت کوین ادامه یابد

تاثیر نزولی یا روند صعودی کوتاه مدت قیمت بیت کوین بر کل بیت کوین در گردش حداقل است، اما همچنان، روند نزولی این هفته جای نگرانی دارد.

منبع تحلیلی Material Indicators اشاره کرد که با توجه به فعالیت دفتر سفارش در بایننس، قیمت بیت کوین پشتیبانی بالای ۴۰۰۰۰ دلار را درست قبل از سقوط به پایین‌ترین سطح دو هفته‌ای در روز جمعه از دست داد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، از سوی دیگر، سرمایه گذاران کوچکتر، فعالیت پس انداز خود را در هفته گذشته کاهش دادند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط