شیبا اینو پورتال SHIB Burning را راه اندازی کرد

  • 4 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 359 نفر


شیبا اینو پورتال SHIB Burning را راه اندازی کرد

تیم پشت یکی از محبوب‌ترین ممکوین‌های الهام‌گرفته از دوج – شیبا اینو (SHIB) – مکانیزمی را راه‌اندازی کرده است که به دارندگان اجازه می‌دهد توکن‌های خود را بسوزانند و در عین حال درآمد غیرفعالی نیز ایجاد کنند.

پورتال SHIB Burning

پورتال رایت Shiba Inu عملکردی است که به کاربران امکان می‌دهد توکن‌های SHIB خود را به آدرس رایت ارسال کنند. این کیف پولی است که SHIB دیگر از آن قابل بازیابی نخواهد بود، به این معنی که هنگامی که توکن ها به آنجا فرستاده می شوند، دیگر هرگز قابل بازیابی نیستند – برای همیشه از بین خواهند رفت.

این به طور موثر مکانیزمی را معرفی می کند که امکان کاهش کل عرضه در گردش را فراهم می کند و توکن ها را کمیاب تر می کند.

به صورت در تئوری، می‌تواند به نفع سرمایه‌گذاران باشد – یک دارایی کمیاب در مقایسه با دارایی با عرضه نامحدود یا با نرخ تورم قابل توجه ترجیح داده می‌شود. البته، همه این‌ها کاملاً تئوری هستند و هیچ چیز تضمین‌شده‌ای وجود ندارد – ثابت یا کاهش عرضه لزوماً به افزایش ارزش ترجمه نمی‌شود، به این معنی که نتیجه پورتال سوزان هنوز دیده نمی‌شود.

مشوق های پشت پورتال

استدلال تیم پشت پرتال تا حدی با فشار جامعه قوی در این جهت تحریک شده است.

جامعه شیبا اینو، یا به طور معمول معروف و با نام مستعار “ارتش شیب”، کاملاً پر سر و صدا بوده و بازخوردهای مداومی را ارائه می دهد که مربوط به ایجاد روشی سیستماتیک است که در آن کمبود می تواند افزایش یابد، در حالی که پتانسیل رشد ثروت جوامع را در آنها افزایش می دهد.

برای پاداش دادن به کاربرانی که تصمیم به سوزاندن توکن‌های خود می‌کنند، تیم انگیزه‌ای در قالب یک منبع درآمد غیرفعال بالقوه فراهم می‌کند. کسانی که SHIB را می سوزانند توکنی به نام burntSHIB دریافت خواهند کرد. صاحبان دومی در توکن های RYOSHI پاداش دریافت خواهند کرد. (RYOSHI خالق ناشناس پروژه Shiba Inu است). ۰.۴۹٪ از کل تراکنش های RYOSHI بین صاحبان توکن های burntSHIB توزیع می شود.

برای تأیید و بررسی مجدد جزئیات مکانیسم‌های سوزاندن Shiba Inu، هر کسی می‌تواند قرارداد هوشمند را در اینجا بررسی کند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط