شکست قیمت بیت کوین به زودی اتفاق می افتد

  • 6 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 431 نفر


بیت کوین (BTC) پیش از گشایش وال استریت در ۲۶ می، گاوها را ناامید کرد زیرا BTC/USD کمتر از ۲۹۰۰۰ دلار بازگشت.

بازارها “ آرامش ترسناک ” را پس از FOMC منتشر کردند

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView یک روز غیر الهام بخش را برای بیت کوین ردیابی کردند، با زیان ۸۰۰ دلاری در یک شمع ساعتی چند ساعت قبل از شروع معامله.

بزرگترین ارز دیجیتال از نوسانات ناشی از انتشار دقایق کمیته بازارهای باز فدرال رزرو ایالات متحده (FOMC) جلوگیری کرده بود.

اینها از هرگونه واگرایی جدی با حقایق شناخته شده قبلی در مورد سیاست های اقتصادی جلوگیری کرده بودند و علیرغم نگرانی ها مبنی بر اینکه اقدامات ضد تورمی می تواند منجر به رکود شود، هیچ اشاره ای به کلمه “رکود” در صورتجلسه وجود نداشت.

حتی بازارهای قدیمی نیز نسبتاً سرد باقی ماندند، با تحلیلگر Dylan LeClair که بر اساس داده های نوسانات، وضعیت را ” آرامش ترسناک ” توصیف کرد.

مایکل ون د پوپ، یکی از همکاران کوین تلگراف، که در ۲۵ ماه مه حرکت به سمت ۳۲۸۰۰ دلار برای BTC/USD را پیش بینی کرده بود، مجدداً تاکید کرد که خروج از منطقه تجاری فعلی آن “به زودی” خواهد بود.

با این حال، به گفته تاجر و تحلیلگر Rekt Capital، در این مدت، سیگنال‌های روی زنجیره به این معنی بود که احتمالاً هیچ انگیزه‌ای برای تغییرات قابل توجه قیمت وجود ندارد.

با تجزیه و تحلیل حجم های زنجیره ای، مشخص شد که نه خریداران و نه فروشندگان آمادگی ندارند در سطوح فعلی اظهارنظری جسورانه داشته باشند.

دوره‌های قبلی حجم بالای بیت‌کوین در سمت فروش قبل از دوره‌هایی بود که حجم خریدار در هفته‌های بعد شروع به کاهش کرد. اما اکنون، می‌بینیم که الف) حجم فروشنده در طول زمان کاهش می‌یابد. ب) حجم خریدار BTC دلاری وجود ندارد. در دنبال کردن حجم بالای فروش،” او در آن روز به دنبال کنندگان توییتر توضیح داد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، صلیب طلایی NVT، یک معیار بلندمدت که برای بالا و پایین شدن قیمت ها با استفاده از حجم طراحی شده است، در این هفته قرمز شد زیرا به نظر می رسید که تراکنش های زنجیره ای به اندازه کافی قابل توجه نیستند که حتی سطوح ۳۰۰۰۰ دلار را پشتیبانی کنند.

دوج کوین پایین‌ترین سطح سالانه آلت‌کوین را هدف قرار داده است

آلت‌کوین‌ها در آن روز یک کیسه ترکیبی ارائه کردند که اتر (ETH) به طور قابل‌توجهی در میان ضعیف‌ترین توکن‌های اصلی قرار داشت.

به استثنای فیتیله ۱۲ می، ETH/USD در ۲۶ می به کمترین میزان خود در ۱۰ ماه گذشته رسید و در Bitstamp به ۱۸۱۵ دلار رسید.

ون دی پوپ گفت: «سؤال این خواهد بود که آیا می‌توانیم از اینجا جهش کنیم و سطح ۱۹۴۰ دلار را بشکنیم.

“اگر این اتفاق بیفتد، من فرض می‌کنم که ما ۲۰۵۰ دلار را ادامه خواهیم داد. اگر اینطور نشد، بازارها در حال بررسی هستند.

در همین حال، ضرر روزانه Solana (SOL) به ۱۰٪ نزدیک شد، در حالی که Dogecoin (DOGE) در پایین ترین سطح خود از آوریل ۲۰۲۱ بود.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط