شریک تتر، استراتژی کریپتو خود را به اشتراک می گذارد

  • 11 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 179 نفر
شریک تتر، استراتژی کریپتو خود را به اشتراک می گذارد


شریک تتر، استراتژی کریپتو خود را به اشتراک می گذارد

شریک بانکی گزارش شده تتر استیبل کوین، Capital Union از طیف وسیعی از دارایی های دیجیتالی به عنوان بخشی از خدمات معاملاتی و نگهداری خود پشتیبانی می کند.

سخنگوی Capital Union روز سه‌شنبه به کوین تلگراف گفت: این موسسه بانکی خدمات تجارت و نگهداری رمزارز را برای مشتریان حرفه‌ای خود به عنوان بخشی از میز معاملات بانک ارائه کرده است.

نماینده این شرکت گفت: “ما با چند مکان معاملاتی منتخب و ارائه دهندگان نقدینگی و تعداد انگشت شماری از متولیان و ارائه دهندگان فناوری کار می کنیم که به ما امکان می دهد از طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتالی به عنوان بخشی از خدمات معاملاتی و نگهداری خود حمایت کنیم.”

این نماینده خاطرنشان کرد که خدمات مرتبط با رمزنگاری Capital Union هنوز «بخش نسبتاً کوچکی» از تجارت آن است و عمدتاً بر ارائه خدمات سنتی مدیریت ثروت و سرمایه گذاری متمرکز است.

این سخنگو در مورد اینکه چه ارزهای رمزنگاری شده در پلتفرم Capital Union پشتیبانی می‌شوند یا چه زمانی راه‌اندازی شدند، توضیحی نداد و اظهار داشت:

ما دیدگاهی جهت‌دار در مورد بازارهای رمزنگاری یا هر کوین خاصی نداریم، اما به‌عنوان یک موسسه مالی آینده‌نگر تصمیم گرفته‌ایم تا مشتریان حرفه‌ای خود را در صورت تمایل به انجام این کار، در این طبقه دارایی جدید معامله کنند.»

به گفته این نماینده، Capital Union همچنین به طور فعال روی توسعه «قابلیت‌های مربوط به بلاک چین معاملاتی» کار کرده است، زیرا بانک انتظار دارد این منطقه «اختلال قابل توجهی برای صنعت مالی» باشد.

آخرین اظهارات Capital Union مربوط به ارزهای دیجیتال پس از گزارش روز دوشنبه ادعا می شود که تتر برخی از ذخایر خود را در بانک Capital Union نگه داشته است. نماینده این شرکت با استناد به دلایل محرمانه بودن، از تایید یا تکذیب دخالت بانک در عملیات تتر برای کوین تلگراف خودداری کرد. این شخص اضافه کرد که تنها اطلاعات در دسترس عموم از بانک در گزارش های سالانه اتحادیه سرمایه گنجانده شده است.

Capital Union که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، تا پایان سال ۲۰۲۰ یک میلیارد دلار دارایی را مدیریت کرد. این بانک در آوریل ۲۰۲۲ با Chainalysis همکاری کرد تا از عرضه ایمن و سازگار راه حل های رمزنگاری خود مانند تجارت و نگهبانی اطمینان حاصل کند. به گفته سخنگوی این بانک، باهاما یکی از اولین کشورهایی بود که در سال ۲۰۲۰ چارچوب نظارتی موسوم به قانون DARE را تصویب کرد.

نماینده Capital Union گفت: “به عنوان یک بانک تحت نظارت محلی، این به ما امکان می دهد خدمات مرتبط با رمزنگاری را به مشتریان خود ارائه دهیم که موسسات مالی، واسطه های مالی و سرمایه گذاران حرفه ای هستند.”

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط