شرکت ورزشی پوما دامنه ENS را ثبت می کند

  • 4 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 521 نفر
شرکت ورزشی پوما دامنه ENS را ثبت می کند


شرکت ورزشی پوما دامنه ENS را ثبت می کندپوما جدیدترین شرکت در لیست رو به رشد برندهای بزرگ است که URL غیرمتمرکز خریداری کرده و رمز غیرقابل تعویض یا NFT خود را با تغییر دسته توییتر خود به Puma.eth نشان می دهد. برند آلمانی پوشاک ورزشی نام دامنه را در سرویس نام اتریوم یا ENS ثبت کرد.

دیگر شرکت‌های بزرگ با دامنه .ETH عبارتند از Budweiser، شرکت تابعه Anheuser-Busch InBev، که Beer.eth را از طریق ENS در OpenSea به قیمت ۳۰ ETH در سال گذشته خریداری کرد و زمانی که فست فودهای زنجیره ای White Castle whitecastleofficial.eth را ثبت کرد، مدیر سابق عملیات ENS حتی در مورد هیجان او توییت کرد.
همانطور که در یک پست ENS Medium آمده است، همه نام‌های .ETH NFTهایی هستند که می‌توانند به راحتی به اکوسیستم NFT در حال گسترش متصل شوند. برخی از مزایای نام ENS شامل دریافت هرگونه ارز دیجیتال، توکن یا دارایی مبتنی بر بلاک چین، به علاوه امکان اشاره به یک وب سایت غیرمتمرکز و ذخیره اطلاعات نمایه مانند آواتار، آدرس ایمیل یا دسته توییتر است.

نام ENS پوما یکی از چندین حرکت مرتبط با NFT است که این شرکت اخیرا انجام داده است. طبق صفحه Puma.eth OpenSea، پوما در مجموعه‌های مختلف NFT با الهام از گربه‌ها از جمله Cool Cats NFT، Lazy Lions، Gutter Cat Gang و CatBlox سرمایه‌گذاری کرده است.

در زمان انتشار، پوما در رتبه سیزدهم جدول امتیازات .eth قرار گرفت، که بیشترین تعداد دنبال‌کننده‌ترین حساب‌های توییتر را با نام‌های ETH فهرست می‌کند. در رتبه اول parishilton.eth است که توسط پاریس هیلتون تضمین می شود و shaq.eth متعلق به شکیل اونیل بازیکن سابق NBA در رتبه دوم قرار دارد.

پوما یکی از بزرگترین برندهای جهانی پوشاک ورزشی در کنار نایک و آدیداس است که با سر و صدای زیادی وارد فضای وب ۳ شده است. نایک برند RTFKT کفش‌های ورزشی و کلکسیونی مجازی را خریداری کرد، در حالی که آدیداس اورجینال یک همکاری NFT با Bored Ape Yacht Club، PUNKS Comic و gmoney راه‌اندازی کرد.

بر اساس گزارش Dune Analytics، سرویس نام اتریوم در مجموع ۷۲۴۰۹۶ نام ENS ایجاد شده در زمان نگارش این مقاله دارد که بیشترین تعداد ثبت نام ماهانه در چند ماه گذشته رخ داده است. طبق وب سایت شرکت، رقیب ENS، Unstoppable Domains، بیش از ۲ میلیون دامنه ثبت شده دارد و اخیراً سرویس تک ورود به سیستم خود را برای اتریوم و Polygon به نام Login راه اندازی کرده است. از آنجایی که برنامه های کاربردی، کیف پول ها، صرافی ها و بازارهای بیشتری از نام های کاربری NFT پشتیبانی می کنند، کاربران وب ۳ به طور فزاینده ای URL های غیرمتمرکز را برای هویت های دیجیتالی اتخاذ می کنند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط