شرکت استخراج بیت کوین زباله های استخراج زغال سنگ را به انرژی پاک تبدیل می کند

  • 3 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 306 نفر
شرکت استخراج بیت کوین زباله های استخراج زغال سنگ را به انرژی پاک تبدیل می کند


شرکت استخراج بیت کوین زباله های استخراج زغال سنگ را به انرژی پاک تبدیل می کند

در تلاشی برای دوستدار محیط زیست استخراج بیت کوین سایر ارزهای دیجیتال، استخراج دیجیتال Stronghold زباله های مضر استخراج زغال سنگ را به انرژی پاک تبدیل می کند تا به استخراج کنندگان بیت کوین نیرو دهد.

این شرکت زباله‌های زغال‌سنگ را جمع‌آوری می‌کند، مواد زائد باقی‌مانده از فرآیند استخراج زغال‌سنگ، و آن‌ها را در محیطی با کنترل انتشار گازهای گلخانه‌ای در تأسیسات تولید انرژی خود می‌سوزاند.

زباله های زغال سنگ می توانند باعث ایجاد یک سری مشکلات زیست محیطی مانند آلودگی آب و هوا و زهکشی معدن اسیدی شوند. جمع‌آوری این زباله‌ها و دفع ایمن آن‌ها در حین تولید انرژی برای استخراج کریپتو، راه مؤثری برای مقابله با این مشکل است.

ایالت پنسیلوانیا سومین تولیدکننده بزرگ زغال سنگ در ایالات متحده است، برآوردها میزان هدر رفت زغال سنگ را ۸۸۱ پوند به ازای هر ۲۲۰۰ پوند استخراج شده یا ۴۰۰ کیلوگرم در تن عنوان می کنند. Stronghold تخمین می زند که پنسیلوانیا به تنهایی دارای بیش از ۲۲۰ میلیون تن ضایعات مضر است.

بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری اثبات کار اخیراً به دلیل اتکا به فرآیندهای انرژی بر برای استخراج و ارائه اعتبار برای شبکه، توجه رگولاتورها را به خود جلب کرده اند.

اوایل این ماه، یک پیشنهاد ایالت نیویورک برای تعلیق استخراج اثبات کار که از سوخت‌های فسیلی استفاده می‌کند، با استناد به تأثیر منفی زیست‌محیطی فرآیند ارائه شد، این پیشنهاد امروز توسط مجمع ایالتی نیویورک ارائه شد. در صورت تصویب، ممکن است استخراج اثبات کار در نیویورک تا ۳ سال به حالت تعلیق درآید.

طرح‌های دیگر راه‌هایی برای سازگاری با محیط‌زیست استخراج بیت‌کوین دیده‌اند. اوایل این ماه، شرکت حفاری نفت ConocoPhillips برنامه‌ای را در داکوتای شمالی آغاز کرد که در آن به جای سوزاندن، محصول جانبی گاز طبیعی حاصل از فعالیت‌های خود را به استخراج‌کنندگان بیت‌کوین می‌فروشد.

آگوست گذشته، Argo Blockchain، یک شرکت استخراج کریپتو مستقر در بریتانیا، اعلام کرد که فعالیت‌هایش در مورد انتشار گازهای گلخانه‌ای خود «مثبت آب و هوا» شده است. تاسیسات معدنی ۲۰۰ مگاواتی آن در تگزاس نیز قرار است با انرژی های تجدیدپذیر کار کند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط