شبکه Polygon تعهد خود را به خنثی‌سازی کربن در ۲۰۲۲ اعلام کرد

  • 24 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 302 نفر
شبکه Polygon تعهد خود را به خنثی‌سازی کربن در 2022 اعلام کرد


شبکه Polygon تعهد خود را به خنثی‌سازی کربن در 2022 اعلام کرد

شبکه Polygon روز سه‌شنبه با انتشار «مانیفست سبز: قرارداد هوشمند با سیاره زمین»، تعهد خود را به خنثی‌سازی کربن و بهتر شدن آب و هوا در سال جاری اعلام کرد. آنها همچنین ۲۰ میلیون دلار متعهد شدند تا ردپای کربن خود را جبران کنند و اعتبارات بیشتری بخرند تا در نهایت کربن منفی شوند.

بخشی از طرح راه‌حل مقیاس‌پذیری اتریوم برای آینده‌ای پایدارتر شامل ارائه منابع برای شرکای اکوسیستم است که می‌خواهند ردپای کربن خود را نیز جبران کنند. علاوه بر این، آنها امیدوارند که سازمان های غیردولتی را برای کمک های مالی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی تسهیل کنند.

به گفته این شرکت، مانیفست سبز آزادی را “در مرکز اخلاق وب ۳” قرار می دهد و تغییرات آب و هوا را بزرگترین تهدید برای این آزادی می داند. کربن خنثی به این معنی است که هر توکن غیرقابل تعویض (NFT) ضرب شده، توکن پل شده یا تجارت مالی غیرمتمرکز (DeFi) که در Polygon انجام می شود، به حساب می آید و اثرات زیست محیطی آن جبران می شود. چشم انداز بلندمدت آن ها این است که اکوسیستم به اولین بلاک چین تبدیل شود که آن را اقلیم مثبت می نامند.

Polygon با KlimaDAO، سازمانی از توسعه‌دهندگان که فناوری تعدیل کربن روی زنجیره را ارائه می‌کند، و همچنین Offsetra که ابزار تحلیلی برای Polygon ارائه می‌کند که شدت کربن شبکه را اندازه‌گیری می‌کند، همکاری می‌کند. با تجزیه و تحلیل انتشارات ناشی از فعالیت‌های سخت‌افزاری یا پل‌سازی و مصرف انرژی ناشی از تعامل با شبکه اصلی اتریوم، بهتر می‌توان یک استراتژی مدیریتی را شکل داد.

Polygon همچنین یک تجزیه و تحلیل انتشار منتشر کرد که نشان داد ۹۹٪ از انتشارات Polygon به دلیل فعالیت‌های ایست بازرسی و پل زدن است که شامل تراکنش‌ها در Ethereum Mainnet است. Polygon مجموع انتشارات شبکه را ۹۰۶۴۵ متریک تن CO2e از فوریه ۲۰۲۱ تا فوریه ۲۰۲۲ تحت شرکت هایی مانند مایکروسافت و دیلویت ذکر کرد.

Polygon اخیراً ۴۵۰ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری تحت رهبری Sequoia و سایر صندوق های خطرپذیر بزرگ بلاک چین جمع آوری کرده است تا راه حل های مقیاس بندی خود را گسترش دهد که شامل Polygon PoS، Polygon Edge و Polygon Avail می شود. به گفته Sandeep Nailwal یکی از بنیانگذاران Polygon، این ابتکارات مقیاس پذیری و پایداری بخشی از استراتژی کلی آنها برای تقویت پذیرش جریان اصلی برنامه های کاربردی Web3 است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط