شبکه لایتنینگ بیت کوین با عبور از ۳،۹۰۰ رکورد شکست

  • 9 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 377 نفر
شبکه رعد و برق بیت کوین با عبور از 3،900 رکورد شکست


اگرچه بیت کوین (BTC) تحت تأثیر بازار است ، اما پایه و اساس شبکه همچنان به عملکرد خوبی ادامه می دهد. براساس داده های تصویری بیت کوین ، ظرفیت شبکه لایتنینگ بیت کوین به ۳۹۱۵،۷۷۶ BTC رسیده است ، بالاترین سطح در تمام دوران. به این ترتیب ، سرعت معاملات BTC بهبود می یابد ، در حالی که هزینه پروتکل لایه دوم کاهش می یابد.

Bitcoin LN برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ در Bitcoin Mainnet برای حل مشکلات مقیاس پذیری بیت کوین اعمال شد. از آن زمان ، از نظر گسترش ظرفیت خود به سمت بالا پیشرفت کرده است.

با این حال، کسر موقت در ۱۸ آوریل مشاهده شد که ظرفیت LN از ۳۶۸۷،۰۵۱ به ۳۴۰۲،۲۷۳ BTC در طی یک هفته کاهش یافت. این کاهش، که انعطاف پذیری شبکه را نشان داد، تا ۲ مه و ۳۷۱۸،۳۵۱ مقدار BTC ادامه یافت.

یک نویسنده Reddit داده هایی را بر اساس داده ها پیش بینی کرد که مرحله اصلی توسعه بعدی در زمینه blockchain در راه حل های لایه دوم ، در درجه اول در اتریوم قرار دارد.

تصویب لایه دوم حتی اگر  مشکل باشد ، ادامه می یابد. در پشت، لایه دوم قابلیت اطمینان را افزایش می دهد ، دستمزد را کاهش و دسترسی را افزایش می دهد. لایه دوم هنوز در مرحله توسعه است و این عالی است.

همانطور که قبلاً Cotelegraph گزارش شده بود ، راه حل های مقیاس بندی لایه دوم از ایمنی لایه اول بهره مند می شوند و بیش از یک بسته را در یک بسته واحد کار می کنند.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط