سیگنال خطرناک هفتگی بیت کوین

  • 6 اردیبهشت 1401
  • بروزرسانی:
  • 3 دقیقه
  • 377 نفر
سیگنال خطرناک هفتگی بیت کوین


با توجه به داده های فعلی قیمت بیت کوین (BTC)، ممکن است وضعیت نادری که در گذشته باعث کاهش ۵۰ درصدی قیمت شده بود، دوباره ظاهر شود.

در توییتی که در ۲۵ آوریل توسط حساب کاربری محبوب توییتر Nunya Bizniz ارسال شد، وی خاطرنشان کرد که دو داده مهم میانگین متحرک جفت BTC/USD به سرمایه گذاران هشدار داد.

تحلیلگرگفت ممکن است شش ماه طول بکشد تا BTC از روند نزولی خارج شود.

تنها برای سومین بار در تاریخ خود، میانگین متحرک ۲۰ و ۵۰ هفته ای بیت کوین (WMA) شروع به شیب نزولی کرده است.

اگرچه این ممکن است در نگاه اول بی ضرر به نظر برسد، BTC/USD پس از هر دو رویداد در اواخر سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ بیش از ۵۰ درصد از دست داده است.

در هر دو مورد، نقاط مشابهی در چرخه های نصف شدن چهار ساله بیت کوین به دست آمده است. اگرچه زمان بندی کاملاً مناسب نبود، اما در سال ۲۰۱۸ کاهشی در ۳۱۰۰ دلار مشاهده شد.

Tuur Demeester، مفسر قدیمی سرمایه گذار کلان، گفت: “من فکر می کنم این نمودار به طور معتبر موازی است.”

اگر بیت کوین این بار تسلیم نشود و بالای ۳۵۰۰۰ دلار بماند، یک علامت صعودی باورنکردنی خواهد بود. با این حال، سناریوی اصلی من یک روند نزولی و یک بهبودی ۳ تا ۶ ماهه است زیرا بازارهای جهانی ضعیف به نظر می رسند.

طبق داده‌های Cointelegraph Markets و TradingView، در اواسط مارس ۲۰WMA به زیر ۵۰WMA کاهش یافت. علیرغم این حرکت که در بین تحلیلگران معمولاً به عنوان “صلیب مرگ” شناخته می شود، ضرر قابل توجهی نداشت.

قدرت دلار شک و تردیدها را افزایش می دهد

تصمیمات اتخاذ شده توسط فدرال رزرو به عنوان بخشی از مبارزه با تورم و تقویت فزاینده دلار آمریکا برای کسانی که پس از دو سال فشار نقدینگی انتظار تغییرات شوک را دارند، تعجب آور نیست.

تحلیلگر Dylan LeClair روز دوشنبه در حساب توییتر خود بیانیه ای در این زمینه ارائه کرد و از عبارت “DXY به بالاترین حد خود در دهه های اخیر نزدیک می شود” استفاده کرد.

دلار آمریکا در برابر ارزهای فیات خارجی به عنوان بخشی از اقدامات سختگیرانه مالی به تقویت خود ادامه می دهد. با طراحی خود، نقطه شکستی برای یک سیستم اقتصادی بیش از حد دارای اهرم تاریخی است.

برای LeClair، این به ناراحتی کوتاه مدت برای دارندگان بیت کوین تبدیل خواهد شد و در بلندمدت سود خواهد داشت. بهبود در نتیجه “بازگشت” اجباری فدرال رزرو خواهد بود، که نمی تواند انقباض پولی را که تورم را برای مدت طولانی کاهش می دهد، حفظ کند.

او پیش بینی کرد: «از آنجایی که هر دوره انقباضی با یک رکود عمیق جهانی به دنبال خواهد داشت، فدرال رزرو در نهایت باید آرام شود.

مشکلات زنجیره تامین ناشی از جنگ اوکراین و قرنطینه مجدد چین به معنای بدهی جهانی = عدم پرداخت بدهی دولت است.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط