سپرده سهام اتریوم از ۱۲.۷ میلیون فراتر رفت

  • 9 خرداد 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 393 نفر
سپرده سهام اتریوم از 12.7 میلیون فراتر رفت


پیش از اقدام شبکه برای اتخاذ لایه اجماع اثبات سهام برای تراکنش ها، سپرده های سهام برای اتریوم ۲.۰ از ۱۲.۷ میلیون اتریوم فراتر رفت. همانطور که EWN گزارش داد، این سوئیچ در سراسر اکوسیستم کریپتو به عنوان “ادغام” شناخته می شود و ممکن است در تابستان امسال اتفاق بیفتد.

در زمان انتشار و قیمت فعلی کوین، ارزش کل اتریوم سهامدار ۲۵.۹ میلیارد دلار برآورد شده است. همچنین، بر اساس داده های Dune Analytics، تاکنون ۷۳۸۰۸ آدرس منحصر به فرد سپرده گذاری شده است.

ETH پس از افزایش بیش از ۱۸۰۰ دلار، روز دوشنبه سقف ۲۳۰ میلیارد دلاری را پس گرفت.

در ۳۰ مه، تعداد آدرس‌های قرارداد سپرده ETH 2.0 به ۱۲۷۱۱۳۶۳ رسید و نرخ سهام به ۱۰.۷۲% رسید که به این معنی است که بیش از ۱۰.۷۲% از ETH در حال گردش در ETH2 سپرده شده است.

سهامداری ETH 2.0 ابتدا در نوامبر ۲۰۲۰ پس از رای اجماع برای دور شدن از سیستم اثبات کار، اجرا شد. در یک شبکه PoW، ماینرها مسئول اعتبارسنجی تراکنش ها و تقویت امنیت شبکه هستند.

با این حال، این مکانیسم اجماع همچنین منجر به یک مسئله کلیدی شد که ارتباط نزدیکی با ارسال وجوه از طریق بلاک چین اتریوم داشت – ازدحام شبکه و هزینه های گران گاز. هزینه های گاز نشان دهنده هزینه ای است که فرستندگان برای تکمیل ترجمه در زنجیره ETH پرداخت می کنند.

حرکت به سمت اثبات سهام باید این مانع حیاتی را با توجه به لفاظی‌های توسعه‌دهندگان اصلی و حامیان ارزهای دیجیتال به طور یکسان خنثی کند. همچنین، استیکرها جایگزین ماینرها در بلاک چین PoS می شوند. این سهامداران تراکنش ها را با استفاده از نود ها تایید می کنند.

به گفته پرستون ون لون و ویتالیک بوترین، اتریوم ۲.۰ ممکن است در ماه اوت امسال اتفاق بیفتد.

ادغام بزرگترین رویداد در تاریخ ارزهای دیجیتال است زیرا اتریوم دومین بلاک چین بزرگ در اکوسیستم و یکی از قدیمی ترین شبکه هایی است که از فناوری غیرمتمرکز استفاده می کند.

پرستون ون لون، توسعه‌دهنده اصلی ETH و ویتالیک بوترین، یکی از بنیان‌گذاران، پیشنهاد کرده‌اند که این انتقال ممکن است در ماه آگوست اتفاق بیفتد، بدون اینکه تاخیر بزرگی وجود داشته باشد. Merge قبلاً شبکه‌های آزمایشی کلیدی مانند Kiln و Ropston و همچنین یک آزمایش بزرگ Shadow Fork را در ماه آوریل پشت سر گذاشته بود.

اخبار بروز ارزهای دیجیتال

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchange

منبع خبر برچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط