سرمایه گذاران دوباره به سمت بیت کوین هجوم می آورند

  • 16 فروردین 1401
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 269 نفر
سرمایه گذاران دوباره به سمت بیت کوین هجوم می آورند


بر اساس داده های جدید، به نظر می رسد بیت کوین (BTC) موضوع مورد بحث جدید برای سرمایه گذاران فردی شده است. با این حال، ممکن است همه چیز آنطور که به نظر می رسد نباشد.

ویلیام کلمنته، تحلیلگر بلاک‌افزار، در پست چهارم آوریل خود اعلام کرد که افزایش قابل توجهی در عرضه بیت کوین در دست پس‌اندازهای کوچک وجود داشته است.

سال ۲۰۲۲ سرمایه گذار فردی برای FOMO

افرادی که ۱ بیت کوین یا کمتر دارند به جای سرمایه گذاران نهادی، مصرف کنندگان اصلی در نظر گرفته می شوند.

شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode فاش کرده است که این بازیکنان کوچک به میزان قابل توجهی دارایی BTC خود را در سال ۲۰۲۲ افزایش داده اند.

کلمنته پیشنهاد کرد که چنین موقعیت‌هایی معمولاً در قله‌های قیمت کلان تجربه می‌شوند، اما این بار با توجه به رفتار فعلی جفت BTC/USD ممکن است متفاوت باشد.

این تحلیلگر گفت: «این نمودار واقعاً جالب است. سرمایه گذاران انفرادی در حال حاضر با دومین سرعت بالا در تاریخ بیت کوین خرید می کنند.

«وقتی به پس‌انداز سرمایه‌گذاران فردی نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که بیشتر جهش‌ها با قله‌های کلان همزمان است. اما در برخی موارد خریدهای استراتژیک نیز انجام می دهند. این پرش نیز غیرعادی است.»

در حالی که همه گروه‌های سرمایه‌گذاران منفرد از اواسط فوریه سهم بازار خود را افزایش داده‌اند، کل مقدار بیت‌کوین در دست کسانی که بین ۰.۱ تا ۱ بیت‌کوین پس‌انداز دارند، به ۸۰۰۵۰۰ نزدیک شده است.

کلمنته گفت: «یا ما محکوم به فنا هستیم یا سرمایه‌گذاران فردی تصمیم گرفته‌اند که سیستم پول فیات را ترک کرده و از بیت‌کوین به عنوان یک حساب پس‌انداز استفاده کنند.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط