ریپل قصد دارد استاندارد NFT خود را از طریق نسخه آینده ارتقا دهد

  • 20 اسفند 1400
  • بروزرسانی:
  • 2 دقیقه
  • 513 نفر
ریپل قصد دارد استاندارد NFT خود را از طریق نسخه آینده ارتقا دهد


ریپل قصد دارد استاندارد NFT خود را از طریق نسخه آینده ارتقا دهد

طبق یک پست وبلاگ اخیر ریپل (Ripple)، تیم RippleX ممکن است پیشنهاد کند که ارتقاء استاندارد NFT آن در نسخه نرم‌افزاری آتی گنجانده شود. ریپل می‌گوید که با ادامه توسعه و آزمایش پروژه‌ها در NFT-Devnet، قصد دارد قابلیت‌های توکن‌سازی اضافی را در XRPL کشف کند، با این امید که این امر بتواند الهام‌بخش پروژه‌ها و برنامه‌های آینده باشد.

محیط بتا NFT-Devnet که در ژانویه منتشر شد، برای تقویت پشتیبانی NFT در XRPL ساخته شده است. Ripple’s Creator Fund، یک تعهد ۲۵۰ میلیون دلاری برای حمایت از سازندگان NFT با استفاده از XRP Ledger (XRPL) برای کشف محدوده پروژه های NFT و موارد استفاده، اخیرا راه اندازی شد.

ریپل می‌گوید که از زمان راه‌اندازی Creator Fund، نزدیک به ۴۰۰۰ برنامه برای پروژه‌های متمرکز بر موارد استفاده NFT در بازی/Metaverses، موسیقی/سرگرمی، هنر/کلکسیون‌ها و فراتر از آن دریافت کرده است. XRPL همچنین با بازارهایی مانند Mintable، mintNFT، NFT PRO، Ethernal Labs و onXRP، و آژانس‌های خلاقی مانند VSA همکاری کرد.

ریپل ابتکار عمل CBDC خود را تقویت می کند

همانطور که قبلاً U.Today گزارش شده بود، انجمن یورو دیجیتال (DEA)، یک اندیشکده مستقر در فرانکفورت که بر اشکال مختلف پول دیجیتال مانند CBDCها، کریپتوهای خصوصی و استیبل کوین‌ها متمرکز است، اخیراً اضافه شدن ریپل را به لیست شرکای خود اعلام کرده است. ” دکاکورن بلاک چین به آن در کار خود بر روی پایلوت CBDC کمک خواهد کرد.

همانطور که نمایندگان DEA اعلام کردند، ریپل به دلیل سطح تخصصی که تیمش در حوزه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) دارد، به عنوان «عضو پشتیبان طلایی» آن انتخاب شد.

ریپل با مشارکت در بوتان و پالائو، به علاوه گفتگوهای فعال در سرتاسر جهان، به تقویت ابتکار CBDC خود که متعهد به حمایت از بانک های مرکزی است، ادامه می دهد.

اخبار بروز 

صفحه اینستاگرام ما: rahaexchangeبرچسب ها:
اشتراک گذاری:

مقالات مرتبط